Ivo Fomina dziesma “Kalnā” ir dzirdama viņa aktuālajā albumā “Nekas jau nebeidzas”. Tā kā viņa koncerta apmeklētāji šo dziesmu jau paspējuši iemīļot, tad viņš izlēmis šo dziesmu aktualizēt vēl vairāk.

Ivo Fomins: “Tā ir. No sevis neaizbēgsi. Lai arī laiku pa laikam es mēģinu atklāt sev kaut ko jaunu, gan melodiski un ritmiski, gan arī attiecībā uz koncertos un studijā izmantotajām tehnoloģijām, es tomēr atkal atgriežos pie klasiskām vērtībām. Es ļoti labi un organiski jūtos, izpildot roka balādes. Tajās ir tā vajadzīgā smeldze, pārdzīvojums un tajā pašā laikā tas ir un paliek īsts rokenrols, kādu es to mīlu.”

Dziesmas vārdu autors Guntars Račs: “Šis ir vecais, labais stāsts par to, ka dažreiz nav grūti uzkāpt kalnā, bet visgrūtākais ir ilgi noturēties tā galotnē. Tiem, kas ir augstu tikuši, pastāv ļoti liela iespēja ātri novelties lejā. Tāpēc vislielāko gandarījumu sagādā nevis būšana kalna galā, bet gan ceļš uz virsotni. To dažreiz sauc arī par dzīvi un par tiekšanos uz savu mērķi. Es pazīstu Ivo jau daudzus gadus, un man ir saprotami viņa mērķi. Lai cik daudz viņš arī nebūtu jau sasniedzis, viņš vēl arvien jūtas tikai pusceļā, un tas viņam dod iespēju izbaudīt šo kāpšanas procesu un pasargā no iespējas zemu krist. Šis viņa ceļš ir viņa rokenrols. Tā ir viņa būtība. Iet un vienmēr skatīties uz augšu.”

Informācija: parmuziku.lv

 

Saistītās tēmas: dziesmaIvo FominsKalnsNekas jau nebeidzasVideo

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube