Šodien “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” raidījumā “Pieci rīti” izziņoja apbalvojuma “Austras balva” nominantu sarakstu, informēja balvas pārstāvis Normunds Vucāns.

“Austras balvai” nominēti desmit albumi – Artura Skuteļa un grupas “Tvērumi” albums “Audums”, grupas “Audience Killers” albums “Floating Islands”,Carnival Youth” albums “Propeller”, Denisa Paškeviča “Yours Faithfully” un Elizabetas Lāces “Mõaiga”.

Tāpat nominēts Jura Simanoviča albums “Kā samierināties ar savu nenozīmību”, grupas “Kasetes” albums “Jaunā kārtība”, grupas “Rīgas modes” albums “Fantastiski”, grupas “Stūrī zēvele” albums “Labdien”, kā arī grupas “Židrūns” albums “Židrūns un tas, ko nevar nest”.

“Austras balvas” ieguvēju paziņos 24.novembrī.

Jau ziņots, ka uz “Austras balvu” pretendēja visi latviešu vai Latvijā dzīvojošu mūziķu albumi, kas izdoti no pagājušā gada 18.novembra līdz šī gada 18.oktobrim.

Šogad tika izvērtēti vairāk nekā 70 albumi, no kuriem vairāk nekā 40 žūrijas locekļi pieminēja kā cienīgus atrasties labāko desmitniekā. Līdzās Latvijas mūzikas žurnālistiem, mūziķiem, dīdžejiem un industrijas profesionāļiem 2016.gada “Austras balvas” žūrijā līdzdarboties pieaicināti arī pārstāvji no Baltkrievijas, Igaunijas, Lielbritānijas un Lietuvas.

“Austras balvu” organizē mūzikas portāla “Intro.lv” žurnālisti Lauris Anstrauts un Normunds Vucāns. To atbalsta Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība un Kristiana Karla fon Stricka villa.


Informācija: BNS

Saistītās tēmas: AlbumiAustras balvaNominanti

youtube icon
Abonēt youtube