Pārdotas visas biļetes uz šogad Eiropas čempionātā triumfējušās Portugāles futbola valstsvienības svētdien gaidāmo spēli ar Latviju, vēsta vietējā Futbola federācija.

Līdz ar to paredzams, ka spēli Faru stadionā, kas tika uzbūvēts pirms 2004.gada Eiropas čempionāta finālturnīra, vēros 20 744 skatītāji.

Latvijas izlase kvalifikācijas ciklu sākusi neveiksmīgi, jo trīs spēlēs ir izcīnīta viena uzvara pār Andoru (1:0), bet pēc tam mājās tika zaudēts Fēru salām (0:2) un Ungārijai (0:2).

Tikmēr Portugāle, kurai palīdzēs arī tās lielākā zvaigzne Krištianu Ronaldu, vispirms ar 0:2 piekāpās Šveicei, bet nākamajos divos mačos ar identisku rezultātu 6:0 tika sagrauta Andora un Fēru salas.

Mačs svētdien sāksies plkst.21.45 pēc Latvijas laika.

Kvalifikācijas B apakšgrupas kopvērtējumā pēc trim kārtām līdere ar deviņiem punktiem ir Šveice, sešus punktus savākusi Portugāle, pie četriem punktiem tikusi Ungārija un Fēru salas, Latvijai pēc vairākiem nepārliecinošiem mačiem ir trīs punkti, bet trīs neveiksmes cietusi pastarīte Andoras izlase.

Pēc spēles ar Portugāli Latviju nākamā gada martā gaidīs izbraukuma duelis Šveicē.

2018.gada Pasaules kausa finālturnīrs norisināsies Krievijā. No Eiropas zonas deviņu apakšgrupu uzvarētāji uzreiz tiks pie ceļazīmēm uz finālturnīru, bet astoņas labākās otro vietu ieguvējas izslēgšanas spēlēs noskaidros vēl četras finālturnīra dalībnieces.

Kvalifikācijas turnīrs Eiropas zonā notiks no šī gada 4.septembra līdz 2017.gada 10.oktobrim.

Saistītās tēmas: Eiropas čempioniFutbolsLatvijaPortugāle

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube