Liekas, ka šī mīlas stāsta beigas ir neatgriezeniskas, tomēr pirms dažām dienām 77  gadus vecais aktieris un Andželīnas Džolijas tēvs Džons Voits paudis savādāku uzskatu. Pirms dažām dienām viņš paziņoja, ka viņam ir patīkami dzirdēt citu cilvēku atbalstu un tuvākajā laikā viņš cer uz pāra salabšanu, kas visticamāk notiks, ziņo izdevniecība “E!News“.

Ir zināms, ka Breds Pits smagi pārdzīvo šķiršanos no Andželīnas Džolijas un kopīgajiem bērniem un nereti vien meklē atbalstu tieši pie bijušās sievas tēva, neskatoties uz to, ka Džons Voits un Džolija ne vienmēr ir bijuši tuvās un draudzīgās attiecībās.

Breda Pita draugi ziņo, ka Holivudas skaistulis dalās ar saviem pārdzīvojumiem ar Voitu, atzīmējot faktu, ka Džolijai ir smags raksturs.  Tēvs uz šādiem izteicieniem reaģē diezgan asi, tomēr ne uz Pitu, bet gan savu meitu: iepriekš viņš paziņoja, ka Džolijai ir pat nestabila psihe, kāda bija viņas mātei. Bet, neskatoties uz visām domstarpībām, Voits ir pārliecināts, ka iespējas atrisināt visas nesaskaņas un pārvarēt iekšējo Breda un Andželīnas konfliktu ir lielas.

Saistītās tēmas: Andželīna DžolijaBredsPitsDžonsVoits

youtube icon
Abonēt youtube