Katru gaismas festivāla “Staro Rīga 2016” vakaru no plkst. 17.00 līdz 23.00 festivāla norisēm sekos līdzi gaismas televīzija “staro.tv“. Gaismas televīzijā būs redzamas tiešraides, intervijas, apskatāmi šī gada un iepriekšējo festivālu gaismas objekti. Katru pusstundu tiešraidē no studijas Vecrīgā būs redzamas “Gaismas Ziņas”, portālu informē Liene Ozola, festivāls “Staro Rīga” sabiedrisko attiecību vadītāja.

Gaismas televīzija festivāla ietvaros darbosies otro reizi, un tās kopējais sagatavotās programmas garums būs 24 stundas.

Tiešraidēs no festivāla objektiem būs iespējams uzzināt, kā darbojas festivāla objekti, satikt Latvijas un ārzemju gaismu māksliniekus, kas veidojuši gaismas instalācijas, kā arī piedalīties orientēšanās spēlē “Ausekli meklējot”.

staro.tv” programmā būs festivāla jaunumu un objektu apskats, kā arī informācija par norisēm pilsētā “Gaismas Ziņās”, sociālo tīklu ziņas “Gaismas ātrumā” un “Staro laika ziņas”. Skatītāji varēs sekot līdzi balsojumam par populārāko gaismas objektu un saņemt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Apmeklējot izbraukuma studiju Vecrīgā, festivāla apmeklētāji varēs piedalīties viktorīnā “Tev nospīdēs” ar Janu Kalniņu.

Tiešraižu programmā 18. novembrī tiks iekļauta arī Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītā pasākuma pie Brīvības pieminekļa un svētku uguņošanas translācija.

Gaismas televīzija “staro.tv” būs skatāma populārākajās interneta platformās un mājas lapā www.staro.tv. Gaismas televīziju veidos “UNTITLED studios” sadarbībā ar riga.lv un gaismas festivāla atbalstītājiem.

Saistītās tēmas: Gaismas festivālsStaro Rīga 2016Staro TV

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube