Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta rīkotāji cer līdz gada beigām pagarināt līgumu par posma rīkošanu Singapūrā, tādējādi noraidot baumas par šī posma aiziešanu no kalendāra.

BNS jau vēstīja, ka Malaizija ekonomisko problēmu un skatītāju skaita samazināšanās dēļ pēc 2018.gada nerīkos F-1 pasaules čempionāta posmus, bet F-1 pasaules čempionāta rīkotājs Bērnijs Eklstouns Vācijas medijiem atklāja, ka arī Singapūra vairs nevēloties organizēt sacensības.

Tiesa, Eklstouns citā intervijā Singapūras medijam “Straits Times” atspēko vāciešu publicēto informāciju, sakot, ka ticis pārprasts.

“F-1 nostāja ir turpināt sadarbību ar Singapūru. Visi ir apmierināti ar Singapūras posmu un mēs nevēlamies to zaudēt. Patlaban norit sarunas, un esmu pārliecināts, ka līdz gada beigām tiks panākta vienošanās. Vēlamies pagarināt līgumu uz ilgu termiņu,” teica Eklstouns.

F-1 sacensības Singapūrā notiek kopš 2008.gada. Savukārt Malaizijā posmi notiek jau kopš 1999.gada. Vēl senāka F-1 vēsture Āzijā ir tikai Japānai, kas F-1 posmus rīko kopš 1976.gada.

Septembra sākumā F-1 čempionātu iegādājās ASV mediju uzņēmums “Liberty”. Pēc pārdošanas Eklstouns pauda cerību, ka seriāls iekaros jaunas teritorijas, bet jaunie īpašnieki cer čempionātu paplašināt ASV.

Saistītās tēmas: F-1SacīkstesSingapūra

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube