Kopā ar saviem klientiem Lindex ir savācis 1.2M EUR visās uzņēmuma pārstāvētajās valstīs.

Lindex ar dažādu aktivitāšu palīdzību ir sekmējis cīņu pret krūts vēzi. Galvenā aktivitāte ir īpaši veidotās kolekcijas “Pink Collection” pārdošana – 10% no preču pārdošanas cenas tiek ziedoti. Arī rozā ādas rokassprādzes un ikgadējās Rozā lentītes pārdošana ir sniegusi krietnu artavu šī gada ziedojumu vākšanā.

“Esmu ļoti lepns par to, kā mēs kopā ar saviem klientiem fantastiskas apņēmības pilni esam snieguši ieguldījumu cīņā pret krūts vēzi. Tā kā mūsu klienti un darbinieki ir pārsvarā sievietes, un šī slimība galvenokārt skar tieši sievietes, šī mums ir īpaši svarīga problēma,” saka Lindex izpilddirektors Ingvars Larsons (Ingvar Larsson).

Cīņa pret krūts vēzi Lindex ir nozīmīga sociālā ieguldījuma daļa, un modes uzņēmums lepojas ar to, ka ir galvenais Rozā lentītes kampaņas partneris kopš 2003.gada. Gadu gaitā šis ieguldījums ir ļāvis sniegt finansiālu atbalstu vēža izpētes jomā un palielināt sabiedrības informētību par šo slimību. Latvijā kampaņas ietvaros, ar Lindex klientu līdzdalību, tika savākts 14951 eur, kas nonāks onkoloģisko pacientu atbalsta organizācijas “Dzīvības koks” rīcībā.

“Milzīga pateicība par līdzcilvēku atbalstu sievietēm ar krūts vēža diagnozi. Ikviens pirkums šīs kampaņas ietvaros pauž solidaritāti un cieņu cilvēkiem, kuri saskārušies ar šo hronisko slimību, un tieši emocionālais atbalsts ir tas, kas var ievērojami atvieglot ārstēšanas procesu. Šis ziedojums palīdzēs turpināt ikdienas darbu, sniedzot psiholoģisko atbalstu sievietēm ar krūts vēzi un viņu tuviniekiem, kā arī daļa tiks veltīta psihosociālās rehabilitācijas centra “Spēka avots” izveidei Dignājā, Jēkabpils novadā. Tur paredzēts realizēt programmu, kas onkoloģiskajiem pacientiem sniegs gan profesionālu informāciju par onkoloģiju, gan ļaus līdzdarboties grupu nodarbībās psihoterapeita un mākslas terapeita vadībā, gan iedos praktiskas zināšanas, kā turpināt dzīvot arī pēc akūtā ārstēšanās perioda, jo mēs zinām un ticam, ka dzīve pēc vēža turpinās!”- tā pateicībā par atbalstu Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks” valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe.

Lai iegūtu informāciju par atbalstu onkoloģiskajiem pacientiem meklējiet vietnē: dzivibaskoks.lv

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi

Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums “Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Saistītās tēmas: Dzivibaskoks.lvLindexZiedot

youtube icon
Abonēt youtube