Kad ir runa par smalku “ombre” krāsojumu, kas pakāpeniski pazūd un izceļ matu krāsu, mēs esam redzējušas gandrīz visu. Taču pavisam nesen ir parādījusies jauna metode, kas tiek dēvēta par “tīģera aci”, ko ir iedvesmojis pats tīģera acu ābols. Šai skaistajai matu krāsai ir gluži vai dziedinošas spējas, it īpaši ziemas matu krāsu izvēlē, jo tas tevi atdzīvinās un ļaus jauno gadu uzsākt ar fantastisku stilu.

Matu stilists Korijs Tutls (Corey Tuttle) pastāstīja: “Tīģera acs ir sena akmens laikmeta aizsardzības un pārliecības zīme. Tas ir zināms ar savu bagātīgi piesātināto brūno un zelta toni.” Redzams, ka šī krāsa tiek jaukta ar virzieniem, izmantojot metodi, kas ir līdzīga Balayage metodei:

Stilists saka, ka pareizākais veids, ka krāsot “tīģera aci”, ir ar rokām krāsota karameļu nokrāsa pāri siltai vai tumšai šokolādes bāzei. Tieši tāpat kā Balayage metodē, mati ataugs pavisam nemanāmi, jo šeit saknes reti kad tiek krāsotas.

Tādas slavenības kā Džesika Alba un Dženifere Lopesa jau ir satricinājušas pasauli ar “tīģera aci” un tiek prognozēts, ka šis stils būs nākamā gada salonu karstākajos pasūtījumos.

Tigereye kosa novi je trend, www.fashion.hr #tigereyehair #hair #haircolor #glossy #beauty

A photo posted by FASHION.HR (@fashionhr) on

 

 

Saistītās tēmas: Krāsamatimode

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube