Mūzikas apbalvojumu “Austras balva” ieguvusi grupa “Rīgas modes” par albumu “Fantastiski”, aģentūru BNS informēja balvas pārstāvis Normunds Vucāns.

“Austras balvas” ieguvēji saņēma koktēlnieka Daniela Vainakovska radīto Austras koka trofeju un naudas balvu 1000 eiro apmērā turpmākās radošās darbības veicināšanai, ko nodrošina Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība.

Savukārt portāla “Delfi.lv” simpātiju balvu ieguva Arturs Skutelis un “Tvērumi” par albumu “Audums”.

Jau ziņots, ka uz “Austras balvu” pretendēja visi latviešu vai Latvijā dzīvojošu mūziķu albumi, kas izdoti no pagājušā gada 18.novembra līdz šī gada 18.oktobrim.

Šogad tika izvērtēti vairāk nekā 70 albumi, no kuriem vairāk nekā 40 žūrijas locekļi pieminēja kā cienīgus atrasties labāko desmitniekā. Līdzās Latvijas mūzikas žurnālistiem, mūziķiem, dīdžejiem un industrijas profesionāļiem 2016.gada “Austras balvas” žūrijā līdzdarboties pieaicināti arī pārstāvji no Baltkrievijas, Igaunijas, Lielbritānijas un Lietuvas.

“Austras balvu” organizē mūzikas portāla “Intro.lv” žurnālisti Lauris Anstrauts un Normunds Vucāns. To atbalsta Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība un K.K.fon Stricka villa.

Saistītās tēmas: Austras balvaFantastiskiRīgas modes

youtube icon
Abonēt youtube