Vai esi pamanījis, ka mēs katrs absolūti citādāka veidā tiekam galā ar savām dusmām? Ja šķiet, ka kaut kas nav tā, kā tam jābūt un tu krasi atšķiries no citiem, tad paskaties, ko par to saka tavs horoskops. 

Ikdienā mēs mēdzam dusmoties par dažādiem sīkumiem, tomēr tādas nopietnas dusmas mūs pārņem tikai tad, kad dažādi mazi sīkumi sakrājušies vai esam absolūti nokaitināti. Tādēļ šādās situācijās ir labi zināt, kā reaģēsi pats vai tie, kas tev tuvi.

Auns

Viena no ugunīgākajām zīmēm. Parasti ātri nokaitināmi, īpaši, ja tiem netiek dota tik ļoti svarīgā brīvība. Auni kļūst ļoti agresīvi un kaprīzi. Impulsīvi.

Vērsis

Ar šiem cilvēkiem dusmu brīžos ir neiespējami sarunāties. Ietiepīgi un ar spēcīgu nostāju par savu patiesību. Ja nokaitini vērsi, tad zini, ka aizvainojums tiks turēts samēra ilgi. Tie var jūs ignorēt pat nedēļām.

Dvīnis

Kad dusmojas, parasti ir nomākti un nedroši. Parasti cīnās par to, lai tiek runāta tieša valoda, var pārsteigt ar kliegšanu vai aukstu attieksmi. Vislabāk, esi gatavs jebkam!

Vēzis

Ļoti emocionāli un viņu dusmas var nest lielu ļaunumu. Tie kļūst pasīvi agresīvi, pesimistiski un, ja centīsies izlabot attiecības ar tiem, zini, ka viņi īpaši necentīsies to darīt. Esi uzmanīgs, kad vēži ir dusmīgi, tie lieliski spēj manipulēt.

Lauva

Kad lauva ir dusmīga, ar tiem ir neiespējami sarunāties. Viņu iedomība un lielais ego liedz tiem saprast, ka ir kļūdījušies. Temperamentīgi un īpaši skopi.

Jaunava

Uz dusmām atbild divos veidos: vai nu kļūst vēl dusmīgāki vai īpaši emocionāli. Ļoti kritiski un analītiski cilvēki. Un uztraucas par katru argumenta aspektu.

Svari

No vienas puses vēlas visu izrunāt, bet no otras puses – aizmirst un par to nekad nerunā. Tie turēs aizvainojumu un nespēs konstruktīvi domāt.

Skorpions

Kad skorpioni dusmojas, vislabāk dot tiem brīvību. Augsts emocionalitātes līmenis, un vienmēr uzskata, ka cilvēki tiem uzbrūk. Aizstāvoties kļūst agresīvi un cenšas sāpināt citus.

Strēlnieks

Kad dusmojas, kļūst bīstami ļauni. Tiem parasti ir ļauni nolūki un mērķē uz cilvēka vājajām vietām.

Mežāzis

Kad tiek pārkāptas robežas, mežāži kļūst ļoti sarežģīti. Parasti uzskata, ka nav dusmīgi, kaut arī labi redzams, ka ir, nevēlas runāt ar citiem. Dusmu izvirduma laikā mēdz noniecināt citus.

Ūdensvīrs

Tie necieš justies neaizsargāti. Tie neieredz to tik ļoti, ka labāk slīks dusmās, nevis runās par to, kādēļ ir dusmīgi. Patur dusmas sevī, līdz tās sprāgst kā atombumba un tad nedomā par to, kā jūtas citi.

Zivs

Bieži sevi žēlo un dusmu laikā teju vai slīkst postā. Kad strīdas, kļūst emocionāli. Tie kļūst visdusmīgākie tad, ja kāds viņus aizvainojis, jo uzticas cilvēkiem, ka tie nekad nesāpinās viņus.

 

Saistītās tēmas: Dusmashoroskopszodiaks

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube