Sākusies biļešu tirdzniecība uz Baltijā lielāko mūzikas un mākslas festivālu “Positivus”, kas nākamgad norisināsies no 14.jūlija līdz 16.jūlijam, liecina informācija festivāla mājaslapā.

No decembra pārdošanā pieejamas jauniešu biļetes, vienas dienas, trīs dienu biļetes, kā arī šogad pirmo reizi – divu dienu biļetes. Divu dienu festivāla biļetes būs derīgas piektdien un sestdien vai sestdien un svētdien.

Biļetes var iegādāties “www.positivusfestival.com” un “Biļešu servisa” tīklā. Festivālā trīs dienu biļete šobrīd nopērkama par 75 eiro, trīs dienu ar telts vietu biļešu cena ir 83 eiro.

Jauniešu biļetes paredzētas apmeklētājiem, kuri aproces uzlikšanas brīdī ir 11 līdz 16 gadus veci. Tās maksās 50% no regulāro biļešu cenas. Jauniešu biļetes iespējams iegādāties tikai kopā ar vismaz vienu pieaugušo biļeti.

Nākamgad festivāls norisināsies jau vienpadsmito reizi. Šogad 30 000 apmeklētāju pie piecām skatuvēm baudīja tādu mākslinieku kā Iggijs Pops, “Years&Years”, “M83”, Džons Ņūmens, “Grimes” un daudzu citu uzstāšanos.

Saistītās tēmas: Positivus 2017

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube