Šis unikālais produkts liks tev izskatīties daudz skaistākai. 

Pacelt roku, ja kaut reizi esi paskatījusies spogulī, ieraudzījusi tur krunciņas, kuras skaidrs, ka vakar vēl tur nebija, novēli to uz novecošanos un to, ka pasaules gals klāt! Jā, tā gadās mums visām. Taču tev ir jāsaprot, ka arī tas, ka mēs paliekam vecākas, nav nekas slikts. Saprotams, ka jaunas krunciņas un grumbiņas mūsos rada trauksmi, un mums tās nav jāiemīl.

Varam tev skaidri apgalvot, ka novecošanās process noteikti nenotiek vienas nakts laikā. Pienākot aukstākam laikam, no mūsu sejas teju vai izgaist dabiskais mitruma līmenis (apmēram, kā vīnoga pārtop rozīnē), kā rezultātā mūsu sejai ir daudz lielāka vaļa veidot neglītas līnijas – grumbas, tumšus pleķus, sausus plankumus utt. Bet, kas ir vislabākais – to var izlabot, ja vien ziemā ādu neatstāj novārtā un atbilstoši par to rūpējies. Tieši tad talkā nāk hialuronskābe!

Ja pastāvētu tāda supervaroņu komanda, kas uzrauga sejas stāvokli, tad hialuronskābe būtu to vadonis. Iespējams, esi jau par šo mistisko radību dzirdējusi, jo pēdējo gadu laikā tā tikusi pieminēta ik uz stūra, un to sākuši iekļaut gandrīz katrā sejas kopšanas līdzeklī. Tomēr tās nav tikai runas un mīti vien – hialuronskābe patiesi dara brīnumainas lietas.

Var teikt, ka hialuronskābe ir kā ūdens magnēts. Kad cukurveida molekulas iekļūst ādā, tās saskarē ar ūdeni uzbriest teju kā balons, uz laiku izlīdzinot un piepildot krunciņas. Un lai arī šī skābe atrodas dabiski mūsu ādā, tās piegāde būtiski samazinās, mums kļūstot vecākām, rezultējoties sausā un krunkainā ādā.

Labā lieta – hialuronskābe nodrošina tūlītējus rezultātus, padarot ādu skaistu vien minūtes laikā. Protams, tā maģiski nepagriezīs atpakaļ laiku, taču, tik ilgi kamēr to izmanto sejas kopšanā, iegūsi meklētos rezultātus.

Vēl labāk, hialuronskābe nav ļoti dārga. To iespējams atrast tādos krēmos kā Garnier Moisture Rescue Hydrating Daily Lotion (sastāvā atrodams kā “sodium hyaluronate“) vai CeraVe SA Renewing Lotion. Lai iegūtu patiesi lielisku rezultātu, meklē tos produktus, kuru sastāvā hialuronskābe ir pašā sastāva priekšgalā. Ja vēlies dot triecienu sejas kopšanai, aptiekā meklē hialuronskābes serumu. 🙂

 

Saistītās tēmas: hialuronskābesievieteskaista ādaskaistums

youtube icon
Abonēt youtube