Biļešu tirdzniecība uz festivālu “Laba daba”, kas norisināsies no nākamā gada 4.augusta līdz 6.augustam, sāksies rīt, 9.decembrī, plkst.9 “Biļešu servisa” kasēs, aģentūru BNS informēja “Laba daba” organizatoru pārstāve Kristīne Pinkule.

Tirdzniecībā būs pilna festivāla biļetes, kas līdz februāra sākumam maksās 25 eiro. Festivāla apmeklēšanai biļetes nebūs nepieciešams bērniem līdz 13 gadiem.

Grupu biļetes tirdzniecībā nonāks martā, savukārt vienas dienas biļetes būs pieejamas vasaras sākumā, kad būs zināma festivāla programma pa dienām.

Festivāla organizatori, pasākumu aģentūra “Pareizā ķīmija” un “Radio NABA”, norāda, ka šogad festivāls turpinās piedzīvot uzlabojumus. “Mēs plānojam attīstīt ārpus festivāla atrodošos teritoriju, tajā skaitā, telšu pilsētiņu. Kā arī no 2017.gada festivāla pamata filozofija iegūs nedaudz citu ievirzi gadu no gada. Pamata doma paliks kā līdz šim – par labdabīgu attieksmi pret visu dzīvo mums apkārt -, bet ikgadējais festivāla fokuss katru gadu būs cits. Šobrīd varam atklāt, ka tas būs kaut kas līdzīgs ceļojumam apkārt pasaulei, no valsts uz valsti,” norādīja organizatori.

Pirmās grupas tiks izziņotas 2017.gada sākumā. Tāpat kā citus gadus, tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. 2017.gadā festivālu papildinās jauna spēļu pļava.

“Laba daba” ir starptautisks mūzikas festivāls, kas norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”, Līgatnes pagastā. Uz sešām skatuvēm būs skatāmas vairāk kā deviņdesmit dažādu mūzikas novirzienu grupas un dīdžeju apvienības. Paralēli muzikālajam piedāvājumam, festivālā darbosies kino māja, sporta turnīri, jauna spēļu pļava, teātra skatuve, kā arī dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm. Šis festivālam būs devītais norises gads.

Foto: Laba Daba

Saistītās tēmas: biļešu tirdzniecībaFestivālsLABA DABA

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube