Latvijā tapušo komēdiju “Svingeri” tās pirmajās izrādīšanas dienās noskatījušies 11 700 skatītāji, bet kases ieņēmumi sasnieguši 66 700 eiro, informēja filmas producente Zanda Seņkova.

Pēc viņas paustā, “Svingeri” šajā nedēļas nogalē kļuvusi par skatītāko filmu gandrīz visos kinoteātros. Filma tiek demonstrēta tādās vietās kā “Kino Citadele”, “Cinamon Alfa”, “Multikino”, Liepājas “Kino Balle”, Ventspils “Rio”, Siguldas “Kino Lora”, Cēsu “Vidzemes koncertzālē”, Valmieras “3DCinema/Gaisma”, Smiltenes kinoteātrī, Madonas “Vidzeme”, Rēzeknes “SilverScreen Rēzekne” un Daugavpils “SilverScreen Daugavpils”.

Filmā galvenajās mīlētāju lomās iejutušies Latvijas aktieri – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris. Spēlfilmā izaicinošās lomās sevi piesaka arī divi daudzsološi jaunie talanti – Kristīne Belicka un Jurijs Djakonovs. Filmā piedalās arī mūziķis Jānis Jubalts, kuram tā būšot debija aktiera ampluā.

Komēdijas sižeta pamatā būs stāsts par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta – vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona, norāda filmas veidotāji.

Saistītās tēmas: KinoLatvijasvingeri

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube