Vakar, 13.decembrī, pie kādas Rīgas pašvaldības policijas darbinieces, kura tajā brīdī nodrošināja sabiedrisko kārtību pie izglītības iestādes, vērsās kāda skolotāja, kura pastāstīja, ka 7.klases skolnieks iesitis viņai pa galvu un draudējis ar fizisku izrēķināšanos.

Policiste aicināja skolotāju doties līdzi uz sociālā pedagoga kabinetu, kur sastapts arī agresīvi noskaņotais skolnieks. Jaunietis, ieraugot skolotāju, sāka kliegt, draudot “izārdīt mūli”.

Veiktas pārrunas arī ar agresora klasesbiedriem, kuri pastāstīja, ka jaunietis staigājis pa klasi un iesitis skolotājai no mugurpuses pa galvu. Uz vairākkārtējiem aizrādījumiem puisis nav reaģējis, bet gan piegājis pie tāfeles un uzrakstījis seksuāli aizskarošu izteicienu. Klasesbiedri paskaidroja, ka rakstiskas liecības par notikušo nevēlas sniegt, jo baidās no jaunieša atriebības.

Vēlāk izrādījās, ka agresīvais skolnieks uzbrucis arī vienam no klasesbiedriem. Cietušais aizvests pie skolas medmāsas, kura cietušo apskatīja un konstatēja, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta palīdzība nebūs nepieciešama. Par notikušo informēts cietušā jaunieša tēvs, kurš nekavējoties ieradās skolā pakaļ dēlam un paskaidroja, ka par notikušo ar iesniegumu vērsīšoties Valsts policijā.

No skolotājas pieņemts iesniegums. Ar paša vaininieka vecākiem policistei neizdevās sazināties.

Pašvaldības policija saistībā ar šo notikumu ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību par sīko huligānismu.

Lai aizsargātu pārējo skolēnu un arī paša pārkāpēja tiesības, precīzu notikuma vietu vai pat Rīgas apkaimi, kurā noticis incidents, RPP neatklāj.

Saistītās tēmas: Agresīvs audzēknisRPP

youtube icon
Abonēt youtube