Latvijas kamaniņu sporta divnieks Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ceturtdien sniegotajā Kēnigszē trasē izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa izcīņas piektā posma, kas vienlaikus ir arī Eiropas čempionāts, pirmajā braucienā.

Gudramovičs un Kalniņš trasi veica 51,238 sekundēs, kas bija ceturtais ātrākais laiks, kamēr medaļu pozīcijās patlaban atrodas trīs Vācijas ekipāžas.

Pirmo vietu ieņem pērnās sezonas pasaules vicečempioni un Eiropas čempioni Toni Egerts un Saša Benekens, kuri latviešu apsteidz par 0,425 sekundēm.

Savukārt otrie ir Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri līderiem zaudē 0,025 sekundes, bet trešo vietu ieņem Robins Johaness Gīke un Dāvids Gamme, kuri Latvijas divnieku apsteidz par 0,105 sekundēm.

Tikmēr devītais ātrākais laiks bija brāļiem Jurim un Andrim Šiciem, kuri līderiem zaudē 0,712 sekundes. Savukārt Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs Egertam un Benekenam zaudē 1,099 sekundes, kas viņiem dod 15.vietu 22 ekipāžu konkurencē. Eiropas čempionāta ieskaitē Šici ir astotie, bet Putins un Marcinkēvičs ieņem 12.pozīciju.

Otrais brauciens sāksies plkst.14. Sacensības tiešraidē varēs vērot kanālā “Best4Sport TV”.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem pēc četros posmos aizvadītām sešām sacensībām vadību ar 570 punktiem ieņem Toni Egerts un Saša Benekens, kuriem ar 467 punktiem seko Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, bet trešie ar 375 punktiem ir vēl vieni vācieši Robins Johaness Gīke un Dāvids Gamms. Tikmēr Šici ar 337 punktiem ļoti stabili ir piektie, Gudramovičs un Kalniņš ar 244 punktiem ierindojas astotajā pozīcijā, kamēr Putins un Marcinkēvičs ar 23 punktiem atrodami 25.pozīcijā.

Tikmēr dāmām pirmais brauciens sāksies plkst.15.20, bet otrajam brauciens starts tiks dots plkst.16.40.

Latviju šajās sacensībās pārstāvēs Elīza Cauce un Ulla Zirne, kuras Nāciju kausā ieņēma attiecīgi otro un astoto pozīciju. Savukārt Kendija Aparjode ierindojās 13.vietā, paliekot pirmā aiz strīpas.

Piektdien Eiropas čempioni tiks noskaidroti vīru konkurencē un komandu stafetē.

Savukārt nākamajā nedēļas nogalē Pasaules kausa sestais posms tiks aizvadīts Siguldā. Pēc tā mēneša beigās Īglsā (Austrija) sekos pasaules čempionāts, bet februārī trīs Pasaules kausa posmi notiks arī Oberhofā, Phjončhanā un Altenbergā.

Sezonas pirmajos četros posmos no Latvijas kamaniņu braucējiem uz goda pjedestāla reizi tika vien brāļi Andris un Juris Šici, kuri ASV trasē Pārksitijā bija otrie divnieku sacensībās.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube