Pasaules čempionātā skeletonā sievietēm pēc pirmā brauciena līdere ir vācu sportiste Žaklīna Lolinga.

Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna pagaidām ir dalītajā septītajā astotajā vietā

Leldei šī trase pagaidām bijusi ļoti parocīga, jau divas reizes pasaules kausa posmos šeit viņa bijusi tūdaļ aiz goda pjedestāla – ceturtā un piektā. Šodien pēc izlozes spēcīgāko grupā Leldei tika 11.starta numurs pirmajā braucienā, kopā piedalās 31 skeletoniste.

Labāko laiku pirmajā braucienā atkal uzrādīja Žaklīna Lolinga no Vācijas, kurai gan tikai 23. ātrākais starts. Par 0.06 sekundēm atpalika cita vāciete Tīna Hermane un trešā bija kanādiete Elizabete Vatje ( + 0.25)

Lelde Priedulēna līderei zaudēja 0.42 sekundes. Samērā labs brauciens, bet beigu daļā atkal nebija tik liela ātruma kā konkurentēm, Leldes svars kopā ar kamanām tomēr ir mazāks nekā daudzām citām konkurentēm.

Otrajā braucienā sāka stipri snigt, rezultāti bija neprognozējami un visas līderes krietni noslīdēja uz leju, pirmajā pozīcijā kanādiete Džeina Šanela, Lelde bija 14. Kad bija nobraukusi 21 dalībniece, žūrija nolēma otro braucienu atcelt un līdz ar to šajā pasaules čempionātā medaļas sievietēm sadalīs trīs braucienu summā.

Medaļas skeletonā sievietēm tiks sadalītas sestdien no rīta, kad notiks pēdējie divi braucieni. Tiešraides LTV 7 jau no 9.30.

Avots: bobslejs.lv | Foto: Viesturs Lācis

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube