BRĪDINĀM – NEPATĪKAMI SKATI! (18+)

Pēdējās dienās interneta vidi pāršalkušas šausminošas fotogrāfijas, kurās redzama neiedomājama nežēlība, kas vērsta pret neaizsargātu dzīvnieku – divi vīrieši sunim nežēlīgi nogriezuši ausis un pēcāk par to lielījušies sociālajos tīklos, publicējot pāridarījuma fotogrāfijas.

Saskaņā ar publikācijām, kas redzamas sociālos tīklos (kuras patiesumu apstiprinājuši vietējie mediji), briesmoņi, kas pastrādājuši tādu noziegumu ir Hasans Kuzu (kreisā pusē) un Nesets Jamans (abi ir no Turcijas), kuri pirms tam ar šo suni piedalījušies suņu cīņās un, acīmredzot, viens no suņiem cīņu zaudējis. Suns pēcāk absolūti nehumānā veidā saņēmis sodu par šo zaudējumu – viņam ar asu nazi, bez jebkādas anestēzijas, tika nogrieztas abas ausis.

Kāda trešā persona visu procesu bija iemūžinājusi arī video, kurš šausmās katram liktu saķert galvu, taču pēcāk video ticis izdzēsts.

Kā noskaidrots no ārvalstu medijiem, video redzams, kā suns izmisumā lūdz žēlastību, taču briesmoņi neapstājās. Pēc tam viss kļuva vēl šausmīgāk un neiedomājamā nežēlība turpinājās – abi necilvēki pozēja fotogrāfijām, rokās turot nogrieztās suņa ausis, šķietami lepojoties ar izdarīto.

Šobrīd diemžēl nav zināms suņa stāvoklis. Grūti iedomāties, ka šie nežēlīgie cilvēki pēcāk būtu viņu nogādājuši veterinārajā klīnikā.

Šobrīd uzsākta parakstu vākšana par to, lai šie briesmoņi saņemtu sodu par šo prātam neaptveramo nežēlību. Neesi vienaldzīgs – arī tev ir iespēja parakstīt petīciju, lai šie “varoņi” saņemtu pelnīto sodu.

Petīciju iespējams parakstīt ŠEIT – reģistrējoties ar savu Facebook vai Twitter profilu!

Zemāk redzamajās fotogrāfijās apskatāmi abu briesmoņu Facebook profili.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube