Pasaule oficiāli sāk jaunu posmu, un tas būs laiks, kad valstis ievēros tikai un vienīgi savas intereses, turpretī globalizācijas projektu, tādu kā Eiropas Savienība (ES), attīstība tiks atlikta, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S).

Mamikins pievērsies ASV politikas notikumiem, īpašu uzmanību veltot prezidenta Donalda Trampa un viņa administrācijas aktivitātēm.

Pats politiķis uzskata, ka pēc daudziem globalizācijas gadiem iespējams vērot krasu pagriezienu pretējā virzienā. Turklāt, kļuvis acīmredzams, ka lielākā daļa tautas tā arī nespēja turēties līdzi globālistu projektu uzvaras skrējienam.

“Šodien pasaule oficiāli uzsāk jaunu posmu. Tas būs laiks, kad valstis ievēros tikai un vienīgi savas intereses, turpretī globalizācijas projektu, tādu kā ES, attīstība tiks atlikta. Modē būs likmju veikšana tikai uz saviem spēkiem: protekcionisms, migrācijas ierobežošana, militārā spēka un speciālo dienestu stiprināšana,” pareģoja Mamikins.

Politiķis gan uzskata, ka minēto izmaiņu iemesls nav Tramps, jo jaunais ASV prezidents ir viens no sabiedrības neapmierinātības spilgtiem simboliem. Mamikina ieskatā galvenais pārmaiņu iemesls ir konkrētu ideju trūkums, globalizācijas līderu nespēja izskaidrot savu projektu jēgu sabiedrībai un “šauras personu grupas globālisma “privatizācija”, ko viņi ir izmantojuši vien savas bagātības vairošanai”.

Saistītās tēmas: ESMamikinsPareģopasaulePosms

youtube icon
Abonēt youtube