Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 100 000 cigarešu, kuras bija noslēptas vilcienu vagonos zem akmeņoglēm, kontrabandu, informēja VID.

Šī gada 23.janvārī Indras muitas kontroles punktā, veicot no Baltkrievijas iebraukušā kravas vilciena skenēšanas attēla analīzi un vilciena sastāva fizisko kontroli, muitas amatpersonas vienā vagonā konstatēja akmeņoglēs ieraktus četrus iepakojumus ar cigaretēm.

Kontroles rezultātā tika izņemti 20 000 cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes preču markām.

Savukārt 22.janvārī Indras muitas kontroles punktā kravas vilciena sastāva kontroles gaitā muitas amatpersonas sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām atklāja, ka akmeņoglēs ir ieraktas astoņas polietilēna plēvē iepakotas kastes. Tajās atradās 80 000 cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes preču markām.

Par konstatētajiem muitas noteikumu pārkāpumiem saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12 pantu uzsāktas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās, kas nodotas VID Muitas policijas pārvaldei jautājuma lemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.

Saistītās tēmas: CigaretesKontrabandaMuitaVID

youtube icon
Abonēt youtube