Ikvienai no mums ir savs stāsts, kuru stāstām pašas sev par to, kas mēs esam, kādas esam un kādēļ darām lietas tā, kā tās darām. 

Mēs, sievietes, mēdzam izkāpt no ērtās komforta zonas, ļauties tai, bet atsakāmies no tiem, kas nerezonē ar mūsu dvēselēm. Mēs esam jokdares, dīvainās un dažādu iemeslu dēļ arī citādās. Un viss kārtībā! Tā tam ir jābūt!

Tam, kādas mēs, sievietes, esam, nav jābūt nekādam noslēpumam. Viss, kas mēs esam, ir pavisam vienkārši – mēs esam skaistas un bez jokiem – satriecošas būtnes. Ja kādreiz pazūdi apkārtējā pasaulē un zaudē apziņu par to, kas patiesībā esi, šeit būs pāris atgādinājumi, kas liks tev atkal atpazīt pašai sevi.

1. Elpo! 

Diemžēl, ne vienmēr viss ir varavīksne un vienradži. Dažkārt tu pat nolādēsi to brīdi, kad beidzot izlēmi kļūt par pieaugušu sievieti. Tas ir normāli. Tieši šīs dienas mūs pārbauda. Šādi brīži dod mums iespēju kļūt par labāko sevis versiju. Kad šādas dienas pienāk, vienmēr atceries elpot! Dienas un nedienas ir daļa no mūsu ceļojuma, un tu esi daudz spēcīgāka, kā tev varētu šķist. Tu vari paveikt visu, galvenais ieelpo!

2. Smaidi!

Vai zināji, ka smaidīšana mūs patiesībā padara laimīgākas? Tā ir! Pamēģini! Tieši tagad, neatkarīgi no tā, kur atrodies un lasi šo. Nav runa par nožēlojamu, nedaudz piepaceltu lūpu kaktiņu smaidu. Runa ir par kārtīgu, plašu smaidu. Tādu smaidu, kas liek tavām acīm mirdzēt. Noturi šādu smaidu vismaz 5 sekundes. Kā tu jūties? Labi? Super!
Pat tad, ja tevi nomākusi neveiksmīga diena – atrodi iemeslu, par kuru plaši pasmaidīt!

3. Tu esi skaista!

Jā, tu esi! Nav nozīmes, vai tev ir 3. vai 42. izmērs. Neļauj nevienam tev iestāstīt citādāk. Vienmēr atceries, ka uz pasaules nav tādas kā tevis – ar tavu smaidu, tavu figūru, harismu un dzīves skatījumu. Tu esi īpaša, tādēļ arī skaista! Pat, ja šodien tevi piemeklējusi slikto matu diena, atrodi sevī ko tādu, kas šodien izskatās labāk, nekā citas dienas. Un tā ik dienas! 🙂

4. Tu esi stipra! 

Jā, noteikti tavā dzīvē ir bijis brīdis, kad šķitis, ka noteikti sliktāk būt vairs nevar. Iespējams, kāds salauza tavu sirdi vai arī kādas finansiālas problēmas… Bet vai tu saritinājies kā kūniņa un padevies tam? Nē! Nu, lūk, tas tādēļ, ka esi stipra. Un, ja kādreiz šķiet, ka tā nav – atgādini sev, ka melot ir slikti, celies, ej un dari un pierādi, ka tu spēj jebko!

5. Mīli sevi, tajā nav nekā slikta!

Puisis, kurš tevi nemīlēja pienācīgi? Aizmirsti par viņu! Aizmirsti arī tos, kas liek justies tev slikti un nomāc tevi. Tevī lielisks ir viss, atceries to! Mīli katru savu krāsu, mīli katru savu ķermeņa daļu, savu smieklīgo personību. Mīli to, ka esi šajā pasaulē un ka tev ir dota iespēja ar savu dzīvi kaut ko iesākt. Tu esi pelnījusi mīlestību. Ja vēl neesi atradusi kādu, kas tevi mīl, tad iesākumā mīli pati sevi!

Saistītās tēmas: mīlestībapersonībasieviete

youtube icon
Abonēt youtube