Talantīgais Vācijas tenisists Aleksandrs Zverevs svētdien tika pie sava otrā ATP raudzes titula karjerā.

Zverevs Francijā notikušā Monpeljē “ATP World Tour 250” sērijas turnīra finālā ar 7-6 (7:4), 6-3 pārspēja šo sacensību iepriekšējo divu gadu čempionu un mājinieku Rišāru Gaskē.

“Esmu ļoti priecīgs par šo uzvaru. Šis bija grūts turnīrs, jo tikai vienu spēli varēju uzvarēt divos setos, kas bija tieši finālā. Aizvadījām augsta līmeņa cīņu,” izteicās Zverevs.

Savu karjeras pirmo vienspēļu titulu 19 gadus vecais Zverevs iepriekš bija izcīnījis pagājušā gada septembrī Sanktpēterburgā.

Zīmīgi, ka šis Vācijas tenisists pēcāk svētdien kopā ar savu brāli Mišu Zverevu triumfēja arī šī turnīra dubultspēļu sacensībās.

Tikmēr Bulgārijā notikušā Sofijas “ATP World Tour 250” sērijas turnīra finālā svētdien uzvarēja bulgārs Grigors Dimitrovs, kurs ar 7-5, 6-4 apspēlēja Dāvidu Gofēnu no Beļģijas.

Dimitrovam šis bija jau otrais tituls šajā sezonā, jo gada pirmajā nedēļā viņš triumfēja Brisbenā.

“Šis man ir nozīmīgākais tituls, jo uzvarēt mājās ir kas īpašs. Esmu ļoti pateicīgs vietējiem līdzjutējiem par atbalstu,” pauda Dimitrovs, kurš karjeras laikā tagad izcīnījis sešus ATP titulus.

Zīmīgi, ka 2015. un 2016.gadā Dimitrovs netika ne pie viena titula, kamēr tagad sezonas pirmajos divos mēnešos ir jau divi.

Savukārt Ekvadorā notikušajā Kito “ATP World Tour 250” sērijas turnīrā svētdien uzvarēja dominikānis Viktors Estrelja, kurš finālā ar 6-7 (2:7), 7-5, 7-6 (8:6) apspēlēja itāli Paolo Lorenci.

Savā karjerā 36 gadus vecais Estrelja izcīnījis trīs titulus un visi bijuši tieši turnīrā Kito. Pirms panākuma šajās sacensībās viņš pasaules rangā ieņēma vien 156.vietu, taču tagad ielauzies pirmajā simtniekā un atrodas 93.pozīcijā.


Foto: Sportacentrs.com

Saistītās tēmas: ATPTenissZverevs

youtube icon
Abonēt youtube