Šonakt kādā ziedu kioskā Ulbrokā nozagtas visas rozes, informēja Valsts policijā.

Likumsargi skaidro, ka šorīt kioska darbinieki, ierodoties darbā, konstatēja, ka tirdzniecības vietā ir notikusi ielaušanās. Pa nakti pagaidām nenoskaidroti ļaundari bija uzlauzuši kioska durvis un nozaguši visas rozes, kas bija piegādātas īpaši 8.martam. Pārējos ziedus ļaundari gan nebija ņēmuši.

Veikala darbinieki par notikušo paziņoja policijai. Notikuma vietā ieradās Salaspils iecirkņa policisti. Tika noskaidrots, ka nozagto rožu kopējā vērtība ir aptuveni 1600 eiro, taču patiesais zaudējuma apmērs vēl tiek precizēts. Rožu cenas svārstījušās no 80 centiem līdz četriem eiro un nozagtas tās visas, norāda likumsargi.

Ziedu kioskā nav bijusi ierīkota signalizācija, tāpēc precīzs zādzības laiks pagaidām nav zināms.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta trešās daļas – par zādzību ar iekļūšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā varētu būt informācija, kas varētu palīdzēt šī nozieguma atklāšanā. Informēt policiju iespējams pa tālruni 67895239 vai 110.

 


Foto: twitter/valsts_policija

Saistītās tēmas: 8.martsVPziedi

youtube icon
Abonēt youtube