Izdevniecība Prestel Publishing izveidoja grāmatu, kas sastāv no Instagram vietnē bloķētām fotogrāfijām.

Fotogrāfes Arvīda Bistroma un Mollija Soda apkopoja vairākus simtus “nepieļaujamo” attēlu vienā ietilpīgā grāmatā “Foto, vai tas nebija: Fotogrāfijas, ko nobanoja Instagram”.

Pēc Instagram lietošanas noteikumiem, ir aizliegts publicēt fotogrāfijas, kurās ir attēlota vardarbība, kailums vai daļēji atkailināts ķermenis un pornogrāfija. Turklāt tiek dzēstas bildes, kas diskriminē citus vai tajās ir naida kurināšana.

Daļa no fotogrāfijām, kas iekļuva projekta lapaspusēs, acīmredzami pārkāpj Instagram atļautās robežas. Pārsvarā attēli, kur redzami kaili ķermeņi. Taču atradās arī krietni liela daļa to fotogrāfiju, kuru bloķēšana šķiet vienkārši neloģiska.

 

2 3 4 11 1205044

6

1


Foto: dazeddigital

Saistītās tēmas: fotoInstagram

Komentāri 1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
  • Liene Avota saka:

    Nav sliktu laika apstākļu, ir nepareizi izvēlēts apģērbs, automašīna un kompānija, kurā atrodies. Piekrīti? Vai esi gatavs pavasara atnākšanai? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatavs jebkurām dabas un sieviešu kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.

youtube icon
Abonēt youtube