Sestdien, 11. martā Rīgas nakts klubā “JUST” norisināsies pamestiem dzīvniekiem veltīta sociālā fotoprojekta “Esmu Tavs Draugs” prezentācija, kas tika īstenots ar Latvijas slaveno personību piedalīšanos. Pasākuma laikā savāktie līdzekļi tiks nodoti Tukuma dzīvnieku patversmei, portālu informē “SilverStein Production” pārstāve Liera Štein. 

Fotoprojektā piedalījās 12 pašmāju populāras personības: TV vadītāja un skaistuma konkursu organizātore Kristīne Lindenblante, plus size modele Tatjana Mackeviča, veiksmīgā biznesa lēdija un slavenā publiciste Svetlana Lev, modes blogeris Deniss Ševeļovs un citi. Visi ir laimīgie mājdzīvnieku īpašnieki, un daži no viņiem savus mīluļus kādreiz ir paņēmuši no patversmes. Pasākuma organizatori – “SilverStein Production” – par savu mērķi izvēlējās pievērst cilvēku uzmanību pamestiem dzīvniekiem, kam ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts. Šo ideju īstenoja un atspoguļoja vizuālos tēlos fotogrāfs Dmitrijs Makarovs, Rīgas fotostudijas “Osy.lv” telpās. Viņa darbos varam redzēt divas realitātes – ar mājdzīvnieku un bez tā. Projekta stilisti – Jeļena Dubakova un Marija Stukāne un Latvijas brends “Basque“.

Labdarības pasākuma ietvaros notiks Latvijas slaveno dizaineru darbu izsole un mini-tirdziņš. Papildu visi gribētāji varēs atstāt savus ziedojumus speciālās kastītēs. Visi savāktie līdzekļi tiks nodoti Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

Projekta galvenā ideja – parādīt, ka mūsu dzīve bez mājas mīluļa ir drūma un bezgala skumīgā, un kā tā mainās ar mājdzīvnieka parādīšanos.

Pasākuma viesus iepriecinās tādu slaveno Latvijas mākslinieku uzstāšanās, kā Rūta Dūduma, Sabīne Berezina, Laura Raila, Vita Baļčunaite un duets Alekss Silvērs un Liera Štein.

Prezentācijā laipni gaidīti visi gribētāji, kas ar savu artavu vēlas atbalstīt mūsu mazos draugus, kam ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība.

Neesi vienaldzīgs!


Foto: SilverStein Production

Komentāri 2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube