Amerikas politoloģijas profesors Roberts Kellijs, kurš šobrīd dzīvo Dienvidkorejā, pastāstīja visiem par neseno un smieklīgo atgadījumu BBC tiešraides laikā, kad profesora bērni intervijas laikā nedaudz patraucēja tiešajam ēteram.

Kā paskaidroja pats Kellijs, viņa sieva uzreiz neesot sapratusi, ka bērni aizlavījās uz istabu pie tēva. Viņš arī atzina, ka vajadzēja aizslēgt durvis, taču diemžēl to neizdarīja.

“Starp momentiem, kad kaut ko runāju un ielauzās mani bērni, bija aptuveni 20 sekunžu pauze. Mana sieva to pašu tiešraidi vēroja no viesistabas, kad pēkšņi pamanīja, ka manā istabā atrodas bērni. Smieklīgākais ir tas, ka viņa to pamanīja tikai 20 sekundes pēc tam, kad tas viss jau notika. Uzreiz pēc tam viņa aizskrēja pēc bērniem, lai dabūtu viņus ārā no istabas. Es esmu muļķis, ka neaizslēdzu durvis. Tā, protams, ir mana vaina,” paskaidroja profesors.

Pēc lielā apjukuma vīrietis ļoti pārdzīvoja, jo domāja, ka BBC viņu vairs neaicinās uz intervijām kā ekspertu. Viņš līdz pēdējam cerēja, ka bērni pēc iespējas ātrāk pametīs istabu, līdz saprata, ka vairs jau neko nav iespējams mainīt.

Nespēj atcerēties, par ko tika sacelta lielā jezga? Noskaties video ar Kellija ģimenes kuriozu tiešraides laikā 10. martā, par kuru pēc tam runāja viss internets:

Saistītās tēmas: KuriozsProfesorsTiešraideVideo

youtube icon
Abonēt youtube