Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) vēl līdz 4. aprīlim aicina radošo sabiedrību pieteikt projektus “Svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu/ instalāciju un citu māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursā”, tādējādi iesaistoties Rīgas pilsētvides noformēšanā svētku laikā.

Konkursa mērķis ir izvēlēties piedāvājumu svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu/instalāciju un citām māksliniecisko ideju skicēm, to realizēšanas tehniskajiem risinājumiem un izvietojumam pilsētvidē, lai realizētu jaunus un oriģinālus svētku noformējuma projektus, kuri rosina svētku sajūtu, pārvēršot pilsētvidi ārpus ikdienišķā un pierastā.

Konkursā aicinātas piedalīties fiziskas un juridiskas personas, tajā skaitā mākslinieki, uzņēmēji, radošas biedrības, komercuzņēmumi un citi. Māksliniecisko ideju skices var iesniegt šādu svētku noformējumam: Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas atzīmēšanai, Līgo svētkiem, Rīgas svētkiem, Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas atzīmēšanai, Ziemassvētkiem, kā arī Latvijas valsts simtgades svinībām.

Labāko projektu pieteicējiem saskaņā ar Mākslinieciskās padomes lēmumu tiks piešķirtas naudas balvas, to kopējais fonds 11 000 eiro apmērā.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 4.aprīļa plkst. 17.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv, sadaļā “Aktuāli”.

 


Foto: pexels

Saistītās tēmas: noformējumsRīgas Svētki

Komentāri 5

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube