“Rīgas svētku” pasākumi ir kupli apmeklēti, tajā skaitā vērojama liela atsaucība no ģimenēm ar bērniem, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.

Piektdien plaši apmeklēts bija arī muzikālās strūklakas pasākums pie Rīgas brīvostas pārvaldes, par kuru cilvēki izteikuši pozitīvas atsauksmes. Muzikālās strūklakas būs skatāmas arī šovakar. Ģimenes ar bērniem apmeklējušas arī komponista Imanta Kalniņa dziesmu pasākumu Grīziņkalnā.

Tāpat no iedzīvotājiem atsaucība bijusi koncertam Vērmanes dārzā, kura estrādē visas vietas bija aizņemtas.

Vilde prognozēja, ka iedzīvotāju un pilsētas viesu skaits, kas piedalīsies svētkos, visticamāk, būs ļoti liels, ņemot vērā daudzveidīgo programmu un labos laika apstākļus. Viņa norādīja, ka interesentiem ir plaša izvēle, kādus pasākumus apmeklēt, tajā skaitā gan tiem, kam interesē tehniskas lietas, gan tiem, kurus vairāk aizrauj dzīvnieki.

Par svētku apmeklētāju skaitu aplēses plānots sagatavot 19.augusta vakarā, kad svētki būs noslēgušies.

Kā ziņots, Rīgas svētku otrajā dienā sestdien rīdzinieki un pilsētas viesi varēs klausīties lielkoncertu “Labvakar, Rīga! Labvakar, Latvija!”, skatīties svētku uguņošanu, kā arī visas dienas garumā baudīt mūziķu un cirka mākslinieku priekšnesumus.

Salūts ap plkst.23.15, kā ierasts, notiks 11.novembra krastmalā.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas: Rīgas Svētki

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube