Daudziem cilvēkiem ar veselības problēmām, kas saistītas ar lieko svaru, atbrīvoties no 50 kilogramiem ir kā laimēt loterijā. Jā, patiess iemesls svinībām. Taču tā vietā, lai aplaudētu Morganai Bārtlijai par lieliskajiem rezultātiem un nomestajiem kilogramiem, Instagram izdzēsa fotogrāfiju, kurā Morgana redzama peldkostīmā, lepni atrādot sasniegumus.

Instagram bez jebkādiem paskaidrojumiem izdzēsa šo fotogrāfiju, pēcāk neatbildot arī Cosmopolitan.com, kad tika lūgts komentēt šo situāciju. Tā kā konkrētā fotogrāfija nepārkāpj nekādas Instagram vadlīnijas – jo viņa taču tajās nav kaila – Morgana foto pārpublicēja no jauna.

They say comparison is the thief of joy, I say it’s also the thief of success. There are SO many ways to lose weight, so many ways to be successful period. So what’s the best way to do either? The way that you CAN. While following others’ weight loss journeys can be a great motivator, it can also be quite daunting. It’s so easy to compare ourselves to other people, but doing so devalues our own hard work. The best thing you can do is get your feet in motion. Don’t allow the fear of failure to keep you from starting in the first place. Always remember – falling short is ALWAYS better than stopping short. Keep moving💪🏼 #TeamLosing💗 #TransformEmpowerAchieveMotivate BOTH SUITS FROM @torridfashion 👙💗

A post shared by Morgan Bartley (@morganlosing) on


“Es dalos savā piedzīvojumā ar cerību, ka iedvesmošu kādu citu beidzot uzņemties vadību pār savu dzīvi, tādēļ biju neizpratnē un pārsteigta, ka Instagram ir izdzēsis manu foto no mana profila,” stāsta 19 gadus vecā koledžas studente Morgana.

Morgana ir izveidojusi īpašu Instagram profilu, kurā dalās savā pieredzē, izjūtās un motivē citas arī beidzot sākt rūpēties par sevi un savu labsajūtu. Kā izrādās, līdz piecpadsmit gadu vecumam Morganai ar savu svaru nav bijušas problēmas. 15 gadu vecumā viņai diagnosticēja olnīcās cistu, kā rezultātā nācās zaudēt vienu olnīcu. Pēcāk sekoja dažādas blaknes, pēc kurām mediķi konstatēja, ka Morganai visdrīzāk dabiskā ceļā bērnu nespēs radīt. Kaut arī tajā laikā viņa vēl bija pusaudze un par mātes lomu vēl nesapņoja, viņu tas smagi iedragāja un apziņa, ka, iespējams, nekad nespēs kļūt par māti, iedzina viņu depresijā.

Depresijas dēļ viņa krasi pieņēmās svarā. “Uzskatīju, ja jau mans ķermenis mani vienreiz pievīla, tad man pār to nav nekādas teikšanas,” atceras Morgana. “Ēšana bija vienīgā lieta, kas bija manā kontrolē.”

17 gadu vecumā Morgana jau svēra vairāk nekā 130 kilogramus, un tad galvā atskanēja klikšķis. Jā, viņa nespēja vairs kontrolēt savu auglību, taču ne viss bija zaudēts. “Es izlēmu, ka man jāpārņem kontrole pār savu ķermeni un jāglābj mana dzīve,” stāsta Morgana. Pēc tam, kad viņa izmēģināja neskaitāmas diētas, kas īsti nelīdzēja, viņa izlēma par labu operācijai, kuras laikā viņai palīdzēja atbrīvoties no 80% vēdera masas. Šis ir instruments, kas palīdz nomest svaru tiem, kam izstiepts kuņģis, to samazinot.

Protams, Morgana atzīst, ka ar to viss nebeidzās. Beidzot bija jāmaina ēšanas paradumi, jāpievēršas veselīgai pārtikai, jāsporto un jācilā svari. Taču viņa to izdarīja un nu ir zaudējusi aptuveni 50 kilogramus.

Viņa bija lepna par padarīto līdz vienam brīdim, kad Instagram izdzēsa viņas fotogrāfiju. “Es nezinu, kādēļ foto tika izdzēsts, iespējams, kāds par to ziņoja, nezinu! Taču esmu strādājusi pie savām pārmaiņām dienu un nakti un es atsakos kādam ļaut to man atņemt.”

Šobrīd Morgana nopietni strādā pie savas garīgās veselības tikpat daudz kā fiziskās, un viņa nedomā apstāties pie iesāktā.

Komentāri 24

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube