Pirms vairākām dienām pasaulē atzīmēja smaržu dienu, un, tā kā klāt ir pavasaris, laiks savā smaržu plauktiņā ielikt ko jaunu.

Nylon.com” veicis pētījumu un, saskaņā ar tavu zodiaka zīmi atraduši tev ideālās smaržas, kas tavu personību paspilgtinās šajā pavasarī.

Ūdensvīrs: šīs zīmes pārstāvēm vienmēr patīk atrast ko jaunu un skaistu šajā pasaulē. Viņām patīk haoss un kas var būt haotiskāks, kā pavasara atnākšana – mainīgie laikapstākļi, sprāgstošie pumpuri un  ziedi, kas nepārtraukti cīnās par uzmanību. Lai šajā pavasarī ūdensvīri būtu pamanāmi, Elizabetes Ardēnas “White Tea” aromāts būs tieši laikā. Pasakainais baltās tējas, spilgtais citrusa un maigais koka aromāts lieliski izkliedēs haosu un padarīs ūdensvīru par centrālo uzmanības objektu.

Zivs: šīs zīmes pārstāves zina, kā ir būt labām, un lieliski saprot, kā ir būt sliktām. Viņas iemācās likumus, lai tos pārkāptu. Zivis ir mainīgas, duālas dabas un zina, kad peldēt pret straumi, tādēļ Karolīnas Hereras aromāts “Good Girl” būs tieši laikā. Jutekliska un pretrunu pilna. Saldā jasmīna sajaukums ar seksīgo kakao, mandeli, kafiju un tonku lieliski izcels zivs būtību. Jāteic, arī smaržas pudelīte lieliski simbolizē šīs zīmes sieviešu būtību.

Auns: aromāts “Atelier Cologne’s Clémentine California Cologne Absolue Pure” lieliski uzrunā romantiskos aunus. Jauna, mīlestības pilna sirds, kas savu mīļoto iztēlojas vēl, pirms tas ir satikts. Viņas vēlas tikt pielūgtas, taču tikpat dedzīgi alkst pēc brīvības. Šis ir viens no tiem aromātiem, kas ir gan vīrišķīgs, gan sievišķīgs, izceļot klementīnus un kadiķi, turpinot ar gaišu piparu noti, sandalkoku un cipresi.

Vērsis: viņu enerģija uzlādē citus, un viņu mājās vari justies kā savās, ja vien cieni tās īpašnieci. Ir tikai dažas smaržas, kas spēj savaldīt šo spēcīgo un burvīgo garu. Provansas lavanda, Indijas jasmīns, Austrālijas sandalkoks un Papua-Jaungvinejas vaniļa lieliski saderēs ar vērsi satriecošajā “Guerlain, Mon Guerlain” aromātā. Vēršiem patīk, kad pasaule nāk pie viņiem, un šis aromāts ir tieši tāds. Aromāts radīts, iedvesmojoties no Andželīnas Džolijas – sievietes, kas izstaro spēku, jutekliskumu un kurai nerūp, ko citi par viņu domā.

Dvīņi: ja meitenes vēlas izklaidēties, tad dvīnes to grib darīt par visiem 100 un vēl trakāk. Jaunais Bonda aromāts “Nolita” būs kā radīts viņām. Jautrs un koķets aromāts, kas priekšplānā apvieno frēzijas un mandarīnu, sekojot liliju, rožu, jasmīna, maiga dzintara, muskusa un sandalkoka notīm. Jāpiemin, ka arī smaržas pudelīte noteikti piesaistīs šo sieviešu uzmanību.

Vēzis: šīs sievietes var droši saukt par noslēpumu. Viņa vēlas jūs iepazīt tikai tādēļ, lai saprastu, ar ko ir darīšana. Viņas ir netiešas, taču noteikti ne kautrīgas. Viņas var pieiet klāt, pajautāt vārdu, taču nekad neatklās iemeslu šim solim. Viņas ir kaislīgas, tādēļ Pako Rabanes “OLYMPÉA” ir kā radīts viņām. Šis aromāts var lepoties ar svaigu ūdenī ziedošu jasmīnu noti un sāļas vaniļas elementiem.

Lauva: viņām neviens nenoteiks, ko vilkt un ko darīt. Viņām patīk būt pamanītām un novērtētām. Šīm pamanāmajām sievietēm noteikti nepieciešams “Bamboo by Gucci” aromāts – dziļas sandalkoka, vaniļas un unikālā pelēkā dzintara notis. Šī aromāta sekojošās notis – Kasablankas lilija un apelsīnu ziedi – maigi ieskaus lauvu, padarot to vēl spēcīgāku.

Jaunava: šīs sievietes zobos redzēsi rozi, teju kā Zorro. Viņa ir vilinoša, jutekliska un lieliska dejotāja. Viņa vēlas, lai kāds spētu nogāzt viņu no kājām un apbērt ar slavinājumiem. Un viņa noteikti nebaidās darīt visu, lai tas notiktu. “Izea eau de parfum, by Sisley-Paris” noteikti būs ideāls aromāts viņai. Pirmā nots – roze, kas izcels viņas īpašo būtību. Aromātā ir gan ziedu, gan zemes notis, kuras maigas padarījis muskuss un koksne.

Svari: ceļš uz svaru sirdi ir caur viņu prātu un ja ir kāds, kas apgalvo ko citu, noteikti ir cietis sakāvi. Viņas vēlas mīlas, ziedu un nedaudz antīku noti savā aromātā. Tādēļ ideālas ir Viktora un Rolfa jaunais “Lavender Illusion for their Magic Collection” aromāts. Aromāts veidots no citrona, lavandas, upenēm, muskusa un priedes, padarot to gana vīrišķīgu un gana sievišķīgu. Šis noteikti būs svarus simbolizējošs pavasara aromāts.

Skorpions: viņu reputācija iet viņām pa priekšu. Taču viņas pazīstamas arī ar savu neatlaidību uz īstu, patiesu mīlestību. “Love Relentlessly by Tory Burch” būs ideāls aromāts ar burvīgām rozā pipara, rozā greipfrūta, Sicīlijas citrona, bumbieru, aveņu, līčes, īrisa un pačūlijas notīm. Šis saistošais aromāts skorpionu pārstāves padarīs neatvairāmas, un tikai muļķis spēs pretoties viņu valdzinājumam.

Strēlnieks: jauneklīgums, ziņkārība un pašpārliecinātība ir tas, kas Strēlnieces padara tik satriecoši jutekliskas. Viņas ir lojālas pret tiem, kurus mīl un kurus pieradina, taču viņu duālā daba (pa pusei cilvēks, pa pusei zirgs) liek alkt pēc brīvības un neatkarības. “Miu Miu” jaunais aromāts ” L’eau Bleue” ar spilgtu jasmīna noti lieliski izcels starojošo, moderno un neapturamo strēlnieci.

Mežāzis: ja viņa meklē savu ideālo aromātu, tad tas noteikti būs Viktora un Rolfa “Magic Liquid Diamonds”. To varētu raksturot kā marmoru, kas izkausēts burvīgā realitātes līdzeklī. Viņas strādā augu dienu, rūpējas par citiem, uztraucas par tiem un spēj sacelt īstu vētru ap sevi. Kad viņas atgūst spēkus un sāk rūpēties par sevi, viņas uzzied un dzirkstī teju kā šis aromāts. Tas aprūpē un sniedz mīlestību.

Saistītās tēmas: Pavasarispersonībasievietesmaržas

youtube icon
Abonēt youtube