Hotdogs ir ne tikai lieliska uzkoda, ko paķert pa ceļam uz vilcienu vai autobusu pirms garā ceļa, bet arī indikators tam, kāda personība tu esi. Piemēram, hotdoga mērces izvēle var daudz pastāstīt par to, kāds cilvēks esi! Kiosku tīkls Narvesen novēroijis, kādus hotdogus cilvēki iegādājas, un sagatavojis ieskatu, ko tas pasaka par cilvēku!

Maizīte un desiņa?

Ja šī ir tava kombinācija, tad tik tiešām tavs moto ir – viss lieliskais ir vienkāršs. Tu esi cilvēks, kas visaugstāk novērtē tieši mazās lietas, kuras katru dienu padara īpašu – jauku pastaigu, savas mīļākās dziesmas dungošanu, satikšanos ar draugiem, un esi tik apmierināts ar dzīvi, ka negribētu neko mainīt.

Maizīte, desiņa un kečups?

Ja ikdienā izvēlies klasisko kombināciju – hotdogs ar kečupu, tad cieņā turi pārbaudītas un klasiskas vērtības. Šāda našķa izvēle liecina par zināmu uzticamības līmeni, un, visticamāk, draugi pēc palīdzības mēdz vērsties tieši pie tevis.

Maizīte, desiņa un sinepes?

Ja tev uz hotdoga patīk just stipro sinepju garšu, tad noteikti tu esi cilvēks, kam patīk piedzīvojumi. Iespējams, tu ik pa laikam savas stingrās pārliecības dēļ izcelies ar vieglu stūrgalvību, taču vienlaikus spēj atzīt savas kļūdas. Kopumā šaubu nav – tu esi pārliecināts par sevi un lieliski apzinies, kas tev patīk un kas nē, kā arī esi mazliet spontāns (vislabākajā nozīmē).

Maizīte, desiņa un majonēze?

Šī kombinācija viennozīmi norāda uz to, ka esi klasisko vērtību piekritējs, taču ar tendenci arī paeksperimentēt! Draugi un ģimene Tevi redz kā uzticamu un kulturālu. Tev patīk visu darīt viegli un nesteidzīgi, un arī pēc darbu paveikšanas tevī pastāvīgi mīt mierīgs, nosvērts gariņš.

Maizīte, desiņa un visas mērces?

Jā… Ko tur daudz… Tu esi tik tiešām bezbailīgs un gatavs visdažādākajiem izaicinājumiem dzīvē. Rutīna? Tā noteikti nav domāta tev! Tu esi īsts dzīves baudītājs – ja ir iespējams nobaudīt vairākus labumus, noteikti pamēģināsi visus. Ierodoties uz ballīti, vari rēķināties ar to, ka būsi tās centrā un turēsi to uz augsta viļņa visas nakts garumā.

Saistītās tēmas: desiņahotdogimajonēzemērcesNarvesenpersonībasinepes

youtube icon
Abonēt youtube