Režisors Dž.Dž.Džilindžers Dailes teātrī iestudējis izrādi “Bannija Manro nāve”, aģentūru BNS informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Izrāde ir mūziķa Nika Keiva romāna dramatizējums, kas teātra versijā nodēvēta par “drastisku pašiznīcināšanos” divos cēlienos.

“Nevaldāmajam optimistam Bannijam ir truša vārds, depresīva sieva un dēls, kurš ļoti mīl savu tēti. Bannijs braukā apkārt, pārdodot sapņus. Sapnis, protams, ir viņš pats – pasaules līmeņa jāklis ar magnētisku pievilcību un nemitīgu erekciju. Kad viss noiet greizi, viņš cenšas nodot savu īpašo talantu, ko mantojis no sava šobrīd psihā tēva, savam dēlam. Bannijs jebkurā brīdī ir gatavs uzsaukt tostu par dzīvi un visiem sūdiem, kas tajā notiek. Bet Ragainais Slepkava jau tuvojas, tāpēc ir jātur acis vaļā,” par izrādi stāsta tās veidotāji.

“Bannija Manro nāve” ir austrāliešu izcelsmes mūziķa Nika Keiva otrais romāns.

Bannija Manro lomu atveido Artūrs Skrastiņš, bet pārējās lomās iejutīsies Ieva Segliņa, Anete Krasovska, Āris Rozentāls, Ģirts Ķesteris, Ivars Auziņš, Lilita Ozoliņa, Mirdza Martinsone, Olga Dreģe, Kaspars Zāle, Dārta Daneviča, Sarmīte Rubule, Lelde Dreimane, Kristīne Belicka, Ieva Florence, Aminata Grieta Diarra, Edijs Zalaks, Mārtiņš Počs un Mārcis Judzis. Izrādē piedalās grupa “Ryga” – Mārcis Judzis (bungas, vokāls), Rihards Lībietis (ģitāra), Matīss Repsis (sintezatori), Armands Butkēvičs (bass).

Kopā ar režisoru Dž.Dž.Džilindžeru radošajā komandā strādā scenogrāfs Kristians Brekte, kostīmu māksliniece Katja Šehurina, komponists Mārcis Judzis, horeogrāfe Linda Kalniņa, video mākslinieks Artis Dzērve un gaismu mākslinieks Jevgeņijs Vinogradovs. Tulkojuma un dramatizējuma autors ir Dž.Dž.Džilindžers.

Pirmizrāde būs 31.martā Lielajā zālē.

Foto: Gunārs Jonaitis

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube