Mobilo sakaru operators “Bite Latvija” (“Bite”) šogad nāks klajā ar savu televīzijas piedāvājumu mobilajās ierīcēs, šodien žurnālistiem sacīja “Bite” vadītājs Kaspars Buls.

Viņš norādīja, ka uzņēmums pērn sācis izstrādāt savu stratēģiju televīzijai mobilajām ierīcēm un šogad nāks klajā ar savu piedāvājumu. “Televīzija būs tas, uz ko šogad vērsīsim savu fokusu,” piebilda Buls.

Kā ziņots, “Bite” pērn strādāja ar 79,668 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 30,6% un bija 8,645 miljoni eiro.

Šie ir konsolidētie “Bite Latvija” un meitasuzņēmuma “TeleTower” finanšu dati.

Uzņēmums pilnībā pieder Lietuvā reģistrētajam “Bite Lietuva”.

Kā ziņots, Zviedrijas mediju koncerns MTG pārdevis savu raidorganizāciju biznesu Baltijas valstīs starptautiskajai privātā kapitāla investīciju kompānijai “Providence Equity Partners”, kas Baltijas valstīs pārvalda mobilo telekomunikāciju uzņēmumu grupu “Bite Group”, kā arī kontrolē 28,5% Latvijas interneta un kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja “Baltcom” kapitāldaļu.

MTG, kas kopš 1998.gada darbojas Latvijā, pieder telekanāli TV3, TV3+, TV6, LNT, “Kanāls 2” un radiostacija “Star FM”, kā arī interneta portāli “Tvplay” un “Skaties”. MTG Igaunijā pieder televīzijas kompānija “Viasat Eesti”, televīzijas kanāli TV3, TV6 un TV3+. Savukārt Lietuvā MTG pieder televīzijas kanāli TV3, TV3+, TV6 un “Viasat Sport Baltic”.

Darījumu vēl vērtē visu trīs Baltijas valstu konkurences uzraugi.

Foto: iStock

Saistītās tēmas: Bite LatvijaMobilais InternetsTelevīzija

youtube icon
Abonēt youtube