Maija nogalē Vērmanes dārzā plānotajam alus festivālam “Latviabeerfest” šogad radīta jauna identitāte, aģentūru BNS informēja “Latviabeerfest 2017” Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Diāna Kaulēna.

Viņa norādīja, ka jauno vizuālo identitāti radījusi latviešu māksliniece Inga Ropša, kura festivāla vizuālo tēlu raksturo kā mazliet rotaļīgu un atbrīvotu.

Pēc mākslinieces teiktā, festivāla vizuālajā identitātē redzams dzintardzeltens alus kauss pretī “Baltijas jūras zilganajam ūdens klājumam, kurš stingri stāv uz Latvijas brūnās aramzemes, kur zaigojas arī dzintarbrūnie alus toņi”. Tā simbolizētas latviešu tradīcijas un festivāla stabilā vieta Latvijas kultūras programmā.

Festivāla organizatori atzīst, ka šis ir bijis viens no grūtākajiem un laikietilpīgākajiem identitātes veidošanas procesiem, un gandarīti atzīst, ka ieguldītais darbs un laiks ir bijis tā vērts.

Latviabeerfest” ir gada nozīmīgākais alus nozares pasākums, kurš katru gadu tas pulcē gandrīz visus nozares pārstāvjus un simboliski atklāj jauno sezonu. Festivālu ik gadu apmeklē vairāk kā 40 000 rīdzinieku un Rīgas viesu. Šogad festivāls norisināsies no 24.-28.maijam, Vērmanes dārzā, Rīgā.

Foto: latviabeerfest.lv

Saistītās tēmas: Alus FestivālsLatviabeerfestVērmanes dārzs

youtube icon
Abonēt youtube