Foto: Pixabay

Vasarīgi un gardi svētki visai ģimenei pašā galvaspilsētas sirdī – to sola pirmais “Rīgas saldējuma festivāls”, kas notiks 10.jūnijā no plkst 12:00 līdz 21:00, Vērmanes dārzā.

Par vairāk nekā 50 dažādiem saldējuma veidiem, populārāko zīmolu “Pols”, “Tio”, “Ekselence” un “Jungle Pop” mīlētākajām un pavisam jaunām garšām apvienojumā ar iesaistošām aktivitātēm visām paaudzēm rūpēsies festivāla iniciators un organizators “Food Union”. Savukārt par bagātīgu izklaides un muzikālo programmu Vērmanes dārzā 10.jūnijā rūpēsies Rīgas pašvaldība.

“”Rīgas saldējuma festivāls” būs lieliska iespēja jautri, sirsnīgi un neaizmirstami pavadīt vasaras dienu pilsētā – nesteidzīgi baudīt visdažādākās saldējuma garšas, kopīgi ar bērniem spēlēt pagalma spēles, izklaidēt pavisam mazākos dažādās meistarklasēs un lielākos – asu sajūtu izaicinājumos, un to visu darīt lieliskā atmosfērā iemīļotas mūzikas pavadījumā,” tā “Food Union” mārketinga vadītāja un valdes locekle Latvijā Ieva Lejniece.

Grandioza muzikālā programma

Bagātīgu kultūras un muzikālo programmu Vērmanes dārza estrādē sarūpēs Rīgas pašvaldība kā treknu noslēgumu jūnijā plānotajiem pasākumiem, kas veltīti ģimenēm. Programmā:

12:00 Orķestris RĪGA ar koncertu “Mūzika gardēžiem”

13:00 Bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”

14:00 Arturs Gruzdiņš & “Knīpas & knauķi”

15:00 Repa improvizācijas teātris “Brīvrunu projekts”

16:00 “Citi zēni”

17:00 Breika grupa “Camelot crew”

18:00 “Prusax”

19:00 Būū

20:00 “Carnival youth”

Digitāla orientēšanās spēle un bezmaksas saldējums

“Kā jau mūsdienīgā pasākumā pienākas, arī “Rīgas saldējuma festivālā” neiztiksim bez digitālas spēles. Tā būs tiešsaistes viktorīna “Saldējumam pa pēdām”, kas 10.jūnija ietvaros norisināsies visā Vērmanes dārza teritorijā. Dalības nosacījumi ir pavisam vienkārši, bet balvas kārdinošas – atbildi pareizi uz visiem spēles jautājumiem par un ap pasaules un Latvijas rūpnieciski ražota saldējuma vēsturi, kā arī par Rīgu, un saņem dāvanā bezmaksas saldējumu. Ar detelizētākiem spēles nosacījumiem būs iespājams iepazīties festivālā uz vietas, bet galvenais – paņem līdzi kārtīgi uzlādētu mobilo telefonu ar interneta pieslēgumu,” informē organizatori.

Plašākā saldējuma izvēle vienuviet

Kopumā festivāla viesi varēs nogaršos vairāk nekā 50 dažādus “Pols”, “Tio”, “Ekselence” un “Jungle Pop” saldējumus – gan jau iepriekš iecienītos, gan pavisam jaunos, kas radīti šai vasaras sezonai. Līdztekus piedāvājumā būs arī saldējuma kokteiļi, saldējums burbuļvafelēs un visdažādāko veidu vafeļu glāzītēs, pat saldējums ar kafiju!

Pirmā “Rīgas saldējuma festivāla” ietvaros piedalīsies arī ieinteresētie mājražotāji.

Radošas bērnu darbnīcas, izklaides jauniešiem un atpūta vecākiem

“Rīgas saldējuma festivāls” ietvaros būs iekārtota īpaša “Tio” kokteiļnīca ar bērnu parku – stafetēm, veiklības izaicinājumiem un pavāru darbnīcu pašiem mazākajiem. Savukārt tropiskajā “Jungle Pop” siltumnīcā būs īpaši gaidīti tie ķipari, kuriem patīk sejiņu krāsošanas, masku un indiāņu galvasrotu darināšanas meistarklases. Aktīvāki bērni un pusaudži noteikti novērtēs “Pols” aukstumnīcas izklaides programmu, kurā būs ne vien ledusskulptūras kalšanas izaicinājums, bet arī ledus lāča piepūšamā atrakcija un bumbiņu baseins. Protams, būs sarūpēta arī īpaša atpūtas vieta pieaugušajiem – eleganta “Ekselences” kafejnīca, kurā mierīgākā gaisotnē saldējuma desertus varēs baudīt ar tasi gardas kafijas.

Lasiet arī: RD piešķirs naudas balvas atsevišķiem hokeja un 3×3 basketbola izlašu sportistiem

youtube icon
Abonēt youtube