Svētdien slavenajā “El Clasico” derbijā viesos ar 3:2 (1:1) Barcelona  pārspēja Madrides “Real”. Pēc spēles sīvākos konkurentus Lionelu Mesi un Krištianu Ronaldu sagaidīja patīkama iepazīšanās ar Holivudas dīvu Džūliju Robertsu. Abi sportisti aktrisei sociālajos tīklos veltīja sajūsmas pilnas frāzes. Aktrise ilgu laiku izvairījās no komentāra par kuru komandu viņa fanoja. Taču pirmdien ar savu ierakstu sociālajos tīklos Robertsa saraudināja Ronaldu, kurš solījās viņu vēl pārsteigt.

 

Spāņi un tie, kas sevi saista ar Spāniju, par savu goda lietu uzskata būt klātienē un vērot  Spānijas futbola  čempionāta “El Clasico” principiālāko maču starp  Madrides “Real” un Barcelona. Principā šī spēle krietni pakutināja nervus abu komandu faniem, jo tikai pēdējā sekundē uzvaru Barcelona komandai izcīnīja Lionels Mesi.

Pēc spēles abu komandu sportisti neformāla gaisotnē tikās ar šī mača VIP apmeklētājiem, starp kuriem bija arī aktrise Džūlija Robertsa. Pirmais ar viņu steidzās sasveicināties Krištianu Ronaldu, pēcāk arī  Mesi bija iespēja papļāpāt ar slaveno aktrisi. Abi sportisti sociālajā tīklā instagram.com palepojās, ka ir nofotografējušies ar slaveno aktrisi un veltīja viņai virkni komplimentu. Tikmēr spāņu prese no aktrises centās izvilināt atbildi par  kuru komandu viņa  fanoja. Un galvenais, kas ir foršāks Ronaldu vai Mesi? Līdz pat pirmdienas vakaram aktrise koķeti klusējā. Taču nedaudz pirms pusnakts Robertsa sociālajos tīklos publicēja sekojošo tekstu: “Ronaldu ir īsts jaukums, bet, ja futbolā dotu “Oskaru”, tas pienāktos Mesi”! Uz šo aktrises komentāru Mesi reaģēja ar komentāru: “Paldies, Jaukā sieviete (“Pretty Women”- ir filmas nosaukums, kas atnesa aktrisei pasaules slavu”. Savukārt Ronaldu komentārā ievietoja raudošo sejiņu. Un vēlāk spāņu preses izdevumam “Hola” norādīja, ka jau pavisam drīz aktrisei būs iemesls mainīt savas domas un jau nākamreiz viņa būs redzama tribīnēs ar Madrides “Real” fanu kreklu.

 

Foto un video: instagram.com

Saistītās tēmas: FutbolsKrištianu RonalduLionels Mesi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube