Veselības ministres Andas Čakšas parādsaistības pērn sasniedza 124 157 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā publiskotā amatpersonas deklarācija.

Pērn Čakša saņēma algu no trīs iestādēm – 30 628 eiro no Valsts kancelejas, 23 099 eiro no Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas, bet 6060 eiro no Veselības ministrijas. Tāpat ministre izsniegusi aizdevumus 52 646 eiro apmērā.

Pērn Čakša saņēmusi 273 eiro pabalstu, kā arī citus ienākumus no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras 8992 eiro apmērā un 12 eiro – no Rīgas Stradiņa universitātes. Čakša “Nordea Bank” Latvijas filiālē pērn uzkrāja 46 983 eiro un saņēma 20 eiro procentos.

Veselības ministrei pieder vieglā automašīna “Subaru WRX”, zeme un māja Siguldā, kā arī kopīpašumā – zeme Rīgā. Ministres skaidras naudas uzkrājumi ir 5000 eiro.

Jau ziņots, ka Čakša veselības ministres amatā tika apstiprināta pagājušā gada 16.jūnijā. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītājas Čakšas kandidatūru veselības ministra amatam oficiāli lēma virzīt Zaļo un zemnieku savienība.

Iepriekšējais veselības ministrs Guntis Belēvičs pagājušā gada jūnija sākumā atkāpās no amata pēc skandāla saistībā ar ķirurģisku manipulāciju veikšanu Latvijas Onkoloģijas centrā, apejot oficiālo pacientu reģistrācijas kārtību.

 


Foto: BNS

Saistītās tēmas: ČaksaparādsaistībaVeselības Ministre

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube