Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) turpinās “play-off” cīņas. Pagājušā gada fināliste Goldensteitas “Warriors” pārliecinoši pārvarēja pirmo kārtu, ar rezultātu 4:0 sērijā pārspējot Portlendas “Trail Blazers”.

Pirms otrās kārtas cīņām, kur Goldensteitai pretī stāsies Jūtas “Jazz”, labā noskaņojumā bija komandas līderis un visu laiku labākais trīspunktu metienu izpildītājs Stefans Karijs. Saspēles vadītājs kādā no intervijas detaļām pozitīvi izteicās par kādreizējo Latvijas basketbolistu Andri Biedriņu.

“Būt “Warriors” basketbolistam man nozīmē daudz. Esmu Goldensteitā kopš savas NBA karjeras sākuma un šī komanda man ir īpaša. Tāpat esmu vienīgais spēlētājs komandā, kurš valkājis tikai vienu NBA formu. Es ar to lepojos”

“Tas ir traki, ka komandā atgriezies mans kādreizējais komandas biedrs Mets Bārnss.” Kavējoties atmiņās, Karijs nosauca arī tādus spēlētājus kā Stefenu Džeksonu, Beironu Deivisu, Montu Elisu, Mikelu Pjetrusu un Džeisonu Ričardsonu.

Taču būtu forši, ja Andris Biedriņš varētu atbraukt ciemos. Viņš ir mans zēns. Es nedomāju, ka Andris pametīs Latviju un brauks uz Oklendu, tomēr tas būtu kaut kas īpašs.

Pagājušajā vasarā Biedriņš intervijā žurnālam “Forever Sports” atklāja, ka uztur labas attiecības ar Kariju – abu sievas esot draudzenes.

Izmantotie resursi: NBA.com

 

Saistītās tēmas: biedriņšLatvijaNBA

youtube icon
Abonēt youtube