Ierodoties uz tematiskiem atpūtas vakariem dāmas vienmēr novērtē viena otru un salīdzina, kurai ir izdevies saposties atbilstošāk. Arī mēs portāla ritakafija.lv “Sarkanais paklājs” ik pa laikam salīdzināsim divas sabiedrībā populāras dāmas, kas ir atnākušas uz vienu pasākumu. Un ar profesionālu aci mums to palīdzēs izdarīt skaistumkopšanas speciāliste un konkursa “Mrs. Top of The World 2016” skatītāju simpātiju ieguvēja Zanda Panava. Aizvadītajā nedēļā lustīgākā ballīte risinājās Mūkusalas ielā 49, kur atrodas Latvijā modernākā drifta atpūtas vieta “Drifta halle”. Neformālā gaisotnē šeit atpūtas šova “Dejo ar Zvaigzni” dalībnieki un mūsu skatienu izdevās pievērst divām dāmām  – uzņēmējai Svetlanai Levai un aktrisei Evijai Skultei.

“Dejo ar zvaigzni” ballītē viesus ar rūpīgu aci vēroja arī mūsu stila eksperte. Uzņēmēja Svetlana Leva pasākumā ieradās ļoti laicīgi un bija viena no pirmajām viešņām. Savukārt, aktrise Evija Skulte uz pasākumu ieradās taisnā ceļā no izrādes teātrī. Taču, tieši šīs dāmas ar savu izskatu šajā vakarā bija vissaistošākās. Bet kurai šoreiz ir izdevies saposties nedaudz veiksmīgāk?

“Abas dāmas ir ģērbtas brīvā stila apģērbā, lai gan, ja Evija nomainītu apavus uz augstiem papēžiem, noteikti varētu doties tālāk uz kādu nakts ballīti.  Bet šoreiz izvēlētie apavi, kā arī melnā jaciņa, koptēlu padara brīvāku, sportiskāku. Turklāt, melnais vienmēr būs modē un viņai piestāv,” norāda stila eksperte Panava.

 

Svetlana ir ģērbusies brīvā ielas stila apģērbā un izskatās jauneklīgi. Zilie džinsi lieliski izskatās kopā ar zilas krāsas lakatiņu. Turklāt kedas tēlu padara rotaļīgu. Somiņa labi sader kopā ar melno rokas pulkstenī un džempera apdruku,” norāda stila eksperte Panava.

Stila verdikts: “Tā kā pasākums notika “Drifta Hallē” un tās viesiem bija iespēja doties izbraucienā pa trasi, uzskatu, ka Svetlana tomēr izvelējusies pareizāku un drošāku variantu, uzģērbjot bikses. Kā arī dažādā krāsu kombinācija atdzīvināja visu koptēlu.”

 

Dueli vērtēja skaistumkopšanas speciāliste Zanda Panava.

 

Foto: Jānis Ogle

Saistītās tēmas: Evija SkulteSvetlana LevaZanda Panava

Komentāri 3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube