Sestdien negaidīti 37 gadu vecumā miris titulētais amerikāņu bobslejists Stīvens Holkombs, vēsta ASV Olimpiskā komiteja.

Holkombs atrasts miris viņa istabā ASV Olimpiskās komandas treniņu bāzē Leikplesidā. Plašāku informāciju par Holkomba nāves apstākļiem ASV Olimpiskā komiteja neatklāj.

“Visa olimpiskā ģimene ir satriekta par šo smago zaudējumu. Stīvens bija lielisks atlēts un vēl labāks cilvēks, viņa neatlaidība un sasniegumi mūs iedvesmoja. Šajā grūtajā brīdī esam kopā ar Stīvena ģimeni un visu bobsleja pasauli,” paziņoja ASV Olimpiskās komitejas priekšsēdētājs Skots Blekmans.

Holkombs karjeras laikā piedalījās trijās olimpiskajās spēlēs, 2010.gadā Vankūverā ar četriniekiem izcīnot zeltu, kas ASV šajā disciplīnā bija pirmā augstākā kaluma godalga kopš 1948.gada. Savukārt pirms trim gadiem Sočos viņš izcīnīja bronzas medaļas divnieku un četrinieku sacensībās.

Tāpat viņš izcīnīja piecus pasaules čempiona titulus divniekos, četriniekos un komandu sacensībās. Holkombs 2006./2007.gada sezonā triumfēja Pasaules kausa kopvērtējumā divniekos, bet trīs gadus vēlāk tika pie titula arī četriniekos.

Aizvadītājā sezonā Holkombs Pasaules kausa kopvērtējumā ieņēma otro vietu divniekos, bet četriniekos bija trešais. Savukārt pasaules čempionātā divniekos viņš bija septītais, bet četrinieku konkurencē ieņēma piekto vietu.

Foto: Reuters

Saistītās tēmas: BobslejsStīvens Holkombs

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube