Pirmdien līdz dienas vidum jau daudzviet Vidzemē un vietām Kurzemē snidzis sniegs, dažviet stipri, arī Cēsis skārusi pamatīga snigšana, gaisa temperatūra tās laikā pazeminājusies līdz 0..+1 grādam, liecina meteoroloģiskā informācija.

Tuvākajās stundās arī vietām Zemgalē un Latgalē snigs, tāpat gaidāma krusa un neliels lietus, prognozē sinoptiķi. Vēlā vakarā un naktī dažviet Latgalē var veidoties sniega sega un apledojums uz ceļiem.

Naktī uz otrdienu daudzviet valstī gaidāmas skaidras debesis. No rīta dažviet Kurzemē gaidāma stipra snigšana, veidosies sniega sega un ceļi uz brīdi kļūs slideni.

Naktī pūtīs lēns līdz mērens vējš no ziemeļu puses un gaisa temperatūra pazemināsies līdz +2..-2 grādiem, Vidzemē dažviet līdz -4 grādiem.

Otrdien gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par +5..+10 grādiem. Starp mākoņiem spīdēs saule, daudzviet gaidāms īslaicīgs sniegs vai krusa, vairāk nokrišņu būs Kurzemē.

Tuvākajā diennaktī pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu vējš, gaidāmas dažas brāzmas līdz 14 metriem sekundē.

Rīgā otrdien būs mainīgs mākoņu daudzums, iespējami īslaicīgi nokrišņi. Gaisa temperatūra naktī noslīdēs līdz +1 grādam, piepilsētā līdz -2 grādiem; dienā gaiss iesils vien līdz +7 grādiem.

Saistītās tēmas: kurzemeLatgaleLatvijasniegs

youtube icon
Abonēt youtube