Latvijas izlases sastāvā šovakar laukumā izgāja debitants Kristofers Bindulis, kurš darbojās ceturtajā aizsargu pārī kopā ar Vitāliju Pavlovu. Citas izmaiņas mūsējo sastāvā netika veiktas, un vārtos, tāpat kā iepriekšējās divās spēlēs, stājās Elvis Merzļikins.

Latvijas izlase pēdējo reizi pret Itāliju pasaules čempionāta ietvaros cīnījās 2012. gadā, kad mūsējie pārliecinoši uzvarēja 5:0. Jāatgādina, ka mūsējie pirmajās divās PČ spēlēs izcīnīja divas uzvaras pret Dāniju (3:0) un Slovākiju (3:1). Latvijas komandas rezultatīvākais spēlētājs līdz šim bija Rihards Bukarts ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Spēles sākums mūsējie izvērtās neveiksmīgs. Laukuma vidusdaļā kļūdu pieļāva Kristaps Sotnieks, kā rezultātā pretuzbrukumā aizslidoja Marko Isams, kurš šāva ripu vārtos – 1:0.

Mūsējiem gan izdevās atspēlēties, jo nedaudz vēlāk vairākumu realizēja Andris Džeriņš, kurš pielaboja Gunta Galviņa mesto ripu – 1:1. Otrajā trešdaļā mūsējie joprojām īsti nespēja ieiet spēlē, metot mazāk pa pretinieku vārtiem kā itāļi (11:18) un nespējot atrast veidus kā uzlauzt pretinieku aizsardzību.

Trešajā trešdaļā mūsējiem klājās grūti pret itāļu aizsardzību. Mūsu komandas rindās nepilnas divas minūtes pirms spēles beigām uzvaru izrāva Andris Džeriņš, guva svarīgus otros vārtus un izrāva Latvijai vēsturisku uzvaru 2:1!

Uz doto mirkli rezultātu tabulā tabulā paveras lielisks skats!

Saistītās tēmas: HokejsLatvijaPČ2017