Ciema nosaukumu Kampung Pelangi burtiski tulko kā Varavīksnes Ciemu un tas ir pilnīgi attaisnoti.  Šī, iespējams, ir raibākā vieta pasaulē. Nu, vismaz Indonēzijā noteikti.

Ciemā ir tikai 232 mājas un katra no tam ir izkrāsota ar spilgtām krāsām un izdekorēta ar super jautriem grafiti.

Rencananya kesini mau bantu" ngecat tapi berujung foto" 😃 #kampungpelangi #indomaretkekinian

A post shared by Tri Wahdati (@tri_wahdatii) on

Hiasi hidupmu dengan senyumanmu.. 😊 . . . #kampungpelangi #bejalen #ambarawa #semarang #semaranghits #dolansemarang

A post shared by isnaininurullatifah (@isnaininurul51) on

 

Valdība ieguldīja $22 000 cilts remontā, lai uzlabotu cilvēku dzīves līmeni un, visticamāk, arī emocionālo garastāvokli, kā arī piesaistītu lielāku tūristu uzmanību.

“Šī nav vienīgā apdzīvotā vieta Indonēzijā, kas izceļas ar krāsām, piemēram, Kampunga Tridi arī ir visai ievērojama, taču Kampung Pelangi ir lielākā  (krāsainā pilsēta) Indonēzijā, “ saka Slmets Vidodo, vietējās augstskolas direktors, kurš arī bija projekta iniciators.

Kampung Tridi terletak di Kelurahan Kesatrian, Kecamatan Blimbing,  Kota Malang. Lebih tepatnya pada Jalan Temenggungan Ledok, RT 1 – 4, RW 12. Lokasinya terlihat sangat mencolok di sebelah timur Jembatan Embong Brantas (Jl. Gatot Subroto). Dari atas jembatan ini, dapat terlihat dengan jelas perkampungan warna warni di kiri maupun kanan sungai. Kampung Tridi Kesatrian berada di sebelah kiri (utara) sungai, sedangkan di sebelah selatan sungai merupakan Kampung Warna Warni Jodipan. Salah satu kekurangan dari kampung itu adalah kurangx antusias warga untuk tidak membuang sampah di bantaran sungai brantas. . Oleh : @puan_pengelana . #tukangjalan2tapikere #tripmalang #exploremalang #kampungtridi #xiaomi #xiaomiredminote3 #xiaomiyi

A post shared by #TukangJalan2TapiKere (@tukangjalan2tapikere) on

 


Attēls: instagram/arieprakhman

Saistītās tēmas: CiemsIndonēzijaKampung Pelangikrāsaini

youtube icon
Abonēt youtube