Krievijas izlase jau no pirmajām minūtēm ripu kontrolēja vairāk. Mūsējiem savukārt nācās daudz aizsargāties un kādā no krievu uzbrukumiem diemžēl zaudējām vārtus. Metienu no zilās līnijas izpildīja Bogdans Kiseļevičs, taču ripu neizdevās fiksēt Punnenovam, tai ielidojot vārtos un rezultātam kļūstot 1:0.

Trešdaļas izskaņā krievi guva vārtus, kuri teorētiski nemaz nebija jāieskaita. Mūsu vārtu priekšā izveidojās burzma, taču, pirmkārt, tika izgrūsti vārti un, otrkārt, krievu hokejists atradās Ivara Punnenova vārtsarga laukumā. Ripa šķērsoja vārtu līniju un video tiesnesis izšķīrās vārtu guvumu negodīgi ieskaitīt – 2:0.

Otrajā spēles nogrieznī mūsējie zaudēja vārtus mazākumā. Kārtējo reizi šajā čempionātā izcili nostrādāja krievu vairākums, kad divatā pret vienu mūsu aizsargu aizslidoja Artemijs Panarins un Vladislavs Namestņikovs, vārtus gūstot otrajam – 3:0.

Krieviem izdevās gūt ceturtos vārtus, kad viens no NHL rezultatīvākajiem uzbrucējiem Ņikita Kučerovs izpildīja teicamu plaukstas metienu, ko negaidīja mūsu hokejisti – 4:0. Pēdējās trešdaļas ievadā mūsējie īsu brīdi labi uzbruka pretinieku vārtiem, tomēr goda vārtus neguva.

Pēdējā trešdaļā mūsējie pamanījās zaudēt vēl vienus vārtus. Šoreiz Latvijas izlasi mazākumā atstāja Uvis Balinskis, un Krievija piekto reizi pārspēja mūsu vārtsargu, šoreiz Jāni Kalniņu, kad spēcīgi un precīzi ripu vārtos trieca Antons Belovs – 5:0.

Saistītās tēmas: HokejsLatvijaPČ2017