Latviešu modele Diāna Kubasova aizvadītajā nedēļas nogalē kronēta par “Miss Europa 2017” līdz ar to meitene saviem daudzajem tituliem var pieskaitīt vēl vienu. Turklāt, kā uzvarētāja viņa tika dāsni apdāvināta ar iespaidīgām balvām, tostarp kroni, kura vērtība ir apmēram 350 tūkstoši eiro. 

 

Grūti ir atcerēties un uzskaitīt visus skaistumkonkursus un iegūtos titulus ar kuriem var lepoties savulaik par “Suņu princesi” dēvētā modele Diāna Kubasova. Aizvadītās nedēļas izskaņā meitene veiksmīgi startēja vienā no senākajiem skaistuma konkursiem “Miss Europa”. Latviešu skaistule atkal plūca uzvaras augļus aiz sevis atstājot dalībnieces no Vācijas un Ukrainas.

Kubasova saņēma šo kroni, kura vērtība ir apmēram 350 tūkstoši eiro.

Līdz ar titulu Diāna tika arī pie grezna kroņa, kuru viņai galvā uzlika aizvadītā gada uzvarētāja Diāna Starkova no Francijas. Kā rakstīts konkursa oficiālajā mājas lapā kronī ir 678 dimanti un tas satur 130 gramus zelta. Šī oriģinālā dizaina kroņa aptuvenā cena ir 350 tūkstoši eiro. Taču, kronis ir tikai neliela daļa no bagātīgo balvu biruma, ko par uzvaru saņēma mūsu skaistule. Ar uzvarētāju tika noslēgts 2,5 miljonus vērts līgums, kā arī reāla naudas balva 350 tūkstošu apmērā. Plus arī dāvanas no modes zīmoliem “YSL”, “Christian Louboutin”, “La Perla”, kā arī privāto lidojumu pakalpojums gada garumā.

Diāna konkursā:

Jāatzīmē, ko konkurss “Miss Eiropa” norisinās kopš 1928. gada, un Diānas uzvara tajā vērtējama kā unikāls sasniegums Latvijai – viņa ir konkursa pastāvēšanas vēsturē pirmā latviete, kurai izdevies tajā triumfēt.

 

 

Foto: facebook.com

Saistītās tēmas: Diāna KubasovaMiss Europa 2017

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube