Otrdienas pēcpusdienā Lāčplēša ielā 58 izcēlies ugunsgrēks. Ugunsgrēka vietā darbojas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).  Kā ziņo LETA, izsaukums uz Lāčplēša ielu saņemts ap plkst.14.19. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu aizdegusies divstāvu koka ēka. VUGD norāda, ka pastāv liesmu izplatīšanas draudi uz apkārtesošajām ēkām. Šobrīd ugunsdzēsēji strādā, lai likvidētu paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku. Ugunsgrēku sociālajā tīklā facebook.com ar video palīdzību aktīvi komentēja dziedātāja Liene Šomase, kuras darbs  atrodas tieši blakus nelaimes vietai. 

 

Dziedātāja savā video asi kritizēja glābēju darbu. Un izteica dažādas replikas par pārāk lēnu rīcību. Tiesa drīz vien šis video no sociālajiem tīkliem pazuda. Video vietā dziedātāja ievietoja fotogrāfiju no ugunsgrēka ar sekojošo tekstu: ” PALDIES no sirds visiem šīs dienas puišiem,kuri operatīvi veica savu darbu Lāčplēša ielā. Ja esi blakus un ar pilnu studiju bērniem ir savas emocijas un satraukums. Bērniem viss ir labi. Studijā dūmi,bet to visu var izvēdināt. Paldies vēlreiz. NODARBĪBAS studijā šodien nenotiek!!! Tiekamies rītā.”

 

Saistītās tēmas: Liene Šomaseugunsgrēks

Komentāri 2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
  • ilze saka:

    Vai Liene Šomase nezin, ka jumta segumu sauc par šīferi un ka šīberis ir tas kurš kalpo par podu cilvēkiem ar kustību traucējumiem?

    • Ronalds saka:

      Nu ne gluži tā Ilze. Varbūt tāpēc Leine nezin! A ja ar šīberi var dūmvadu aizvērt? Lai veicas!!!

youtube icon
Abonēt youtube