Pašmāju dziedātāja un dziesmu autore Kristiāna (īstajā vārdā Kristiāna Bumbiere) piedāvā debijas singlu “Guiding Light”. Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir pati Kristiāna, bet dziesmu producējis Kaspars Ansons, kas pazīstams, kā dziedātāju Aminatas un Justa Eirovīzijas dziesmu producents.

Dziesma “Guiding Light” ir vasarīgs stāsts par iemīlēšanos un skaistajām sajūtām, kas to pavada – viens mirklis, skatiens, pieskāriens un šķiet, ka esi mākoņos. Tomēr dažkārt viss ir pārāk labi, lai turpinātos. Tādēļ arī dziesmas skanējums ir viegls, romantisks un pozitīvs – kā radīts siltajiem vasaras vakariem.

Līdz šim Kristiāna piedalījusies neskaitāmos muzikālos projektos – tai skaitā kā soliste pagājušā gada nogalē izdotajā kora “Spīgo” un Raimonda Paula kompaktdiskā “Ja man saule roku dotu”, šovā “Koru kari 2”, kā arī bijusi starptautisku vokālistu konkursu laureāte. Šobrīd dziedātāja turpina papildināt savas vokālās prasmes pie pasniedzējas Annijas Oueijan, kā arī strādā pie vairākām jaunām oriģināldziesmām un koncertiem.

Dziesma “Guiding Light” pieejama Youtube un SoundCloud, kā arī drīzumā – lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs Spotify, iTunes un citviet.

Saistītās tēmas: Guiding LineKristiānamūzikasingls

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube