Aizvien turpinās Liepājā pazudušā 5. gadīgā zēna Ivana Berladina meklējumi. Līdz šim visa meklēšana ir bijusi bezcerīga un nav neviena pavediena, kam īsti pieķerties. Palīdzība tika lūgta arī Krievijā populārā šova “Ekstrasensu cīņas” spilgtākajiem dalībniekiem. Diemžēl viņu prognozes par mazā puikas likteni ir visai drūmas, taču ekstrasensi novēl nezaudēt cerības, jo arī pozitīvai enerģijai ir liela nozīme.

 

“Dārgie draugi, man rakstītās ziņas ir pilnas ar aicinājumiem noskaidrot, kas noticis ar Latvijā pazudušo zēnu. [..] Viņš pašlaik ir ļoti nobijies. Viņu neizdosies atrast dzīvu. Šī nav pirmā reize. Viņa ģimenē jau ir bijusi līdzīga situācija. Viņš devās ceļojumā ar vīrieti, kurš apmānot zēnu, solīja labāku dzīvi. Viņa bailes traucē man domāt. Neskatoties uz manu pareģojumu, es pieturēšos pie uzskata, ka viņu atradīs dzīvu un viss būs kārtībā,” raksta ragana Merilina Kerro. Komentāros ragana skaidro, ka puika jāmeklē ārpus Liepājas, viņš nav savā pilsētā, viņš ir svešā vietā. Un viņai rādās, ka puikam ir veselības problēmas. Tieši medicīniskas palīdzības trūkums arī apdraud mazā puikas dzīvību. “Viņam ir problēmas ar imūnsistēmu. Viņš ir prom no savas pilsētas. Pamestā grausta tipa mājā es neredzu logus. Puikam ir auksti un viņš ir viscaur mitrs,” tā komentē Merilina.  Arī dzīves guru Svami Darši sociālajos tīklos ziņo, ka puika neatradīsies dzīvs. Viņš gan norāda, ka vēl ir iespēja meklēt viņu. Taču pazušanas cēloņi jāmeklē ģimenē.

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst. 8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

 

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube