Tik plaši apbrīnotu un populāru sievieti kā Beyonce, atdarināt vēlas daudzi. Tiek veidotas neiedomājamas lietas, kuras cilvēki slavina internetā, cenšoties pievilināt zvaigznes uzmanību. Pasaulē ļoti atpazīstama ir vaska figūru veidošana, daudzi muzeji nodarbojas ar šo metodi, lai sniegtu apmeklētājiem iespēju kaut nedaudz realizēt iespēju satikt dzīvē savus elkus.  

Tomēr, būsim reāli, vaska figūras nespēj radīt patiesu tēlu, it īpaši, kad runa iet par Beyonce. Dīvas dzīve, darbi un teiktais tiek vērots ik uz stūra, tādēļ perfektu vaska figūru izveidot ir ļoti grūti, kritikas ir neiedomājami daudz.

Piemēram, Luisa Tussauda vaska muzejs Kanādā, piedāvā šādu zvaigznes attēlojumu:

Jāatzīst, ka nedaudz labāka dīvas versija apskatāma Madāmas Tussaudas vaska muzejā Ņujorkā, kur dziedātāja attēlota kā 35 gadus veca Grammy balvas ieguvēja.

Bet, kad šajā muzejā parādījās jaunākā mūziķes vaska figūra, fanu pacietība bija zudusi! Hei, kad Beyonce nomainījusi ādas krāsu un samazinājusi figūras apkārtmērus?

Neviena vaska figūra tuvu neatbilst patiesībai, tomēr šo attēlojumu Beyonce ir izvēlējusies kā tuvāko savam tēlam. Spriediet paši, cik reālistiski attēlota zvaigzne!

 

 

 

Saistītās tēmas: BeyonceVaska Figūras

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube