Pēc vairāku gadu klusuma pauzes, 13. jūlijā, “Kreisais Krasts” ir iepriecinājis atbalstītājus ar jaunu singlu “Logi vaļā”. Šis ir pirmais singls no Kreisā Krasta debijas albuma. Līdz šim projekts ir izdevis divus miksteipus.

Šim skaņdarbam par muzikālo noformējumu ir parūpējies, repmūzikas un Kreisā Krasta veterāns, ansis un piedziedājumā dalību ņem tautā novērtēts mūziķis Pēteris Upelnieks.
Šī gada sākumā tika uzsākts darbs pie Kreisā Krasta albuma un šī ir tikai viena no nedaudzajām dziesmām, kas nokļūs līdz klausītājiem.
“Kreisais Krasts” ir dibināts 2002. gadā kā projekts, kas ietver sevī Daugavas kreisā krasta, jeb pārdaugavas aktīvos mūziķus.

Kā jau visiem zināms apvienībā “Kreisais Krasts” ietilpst Latvijas vecākie un pieredzējušākie mākslinieki, kuri liek atdzīvoties vārdiem uz hip hop ritmiem.
Gadu laikā pamatsastāvs ietver sevī tādus vārdus kā – Punkts uz I, Reiks, ansis, Pionieris, Eiksho, Grifs, Deniss, Cepums, Dairis, Ivans, KZR, Jeekaa, MazaisZ, G, Rays, Elfs u.c.
Katrs no dziesmā esošajiem māksliniekiem ir sava amata profesionālis un tādejādi klausītāji var baudīt daudzveidību šajā skaņdarbā.

Mūziķi pieblist, ka šī dziesma ir veltīta vasarai patīkami pavadot laiku savu tuvāko draugu lokā.
Dziesmas ieraksts ir veikts “Labo ierakstu studijā” ar Ingusu Šustu (Punkts Uz I) pie pults. Par video ir parūpējies Toms Rings.

 

youtube icon
Abonēt youtube